Włączniki Livolo – którą serię wybrać?
Jako miłośnik detali zwróciłeś uwagę na włączniki Livolo? Nic dziwnego, bo jest to ciekawa seria, która wyróżnia się na tle konkurencji, m.in. szklanym wykończeniem. Producent udostępnia swoim klientom kilka różnych serii. Zobacz, czym charakteryzują się kolekcje nowoczesne oraz klasyczne i zadecyduj, w jakim stylu wykończysz swój dom lub mieszkanie.
Klasyczne włączniki Livolo
Klasyka jest ponadczasowa, nigdy nie wychodzi z mody i, co szczególnie ważne, nigdy się nie nudzi. Nie musisz zatem obawiać się, że po kilku miesiącach pożałujesz swojej decyzji, Zakup włączników Livolo jest inwestycją na lata, bo panele pasują do różnych aranżacji – od tradycyjnych przez nowoczesne. Dopasowanie do charakteru wnętrza jest tym łatwiejsze, że produkty są dostępne w kilku wersjach kolorystycznych oraz rozmiarach. Wśród klasycznych produktów na uwagę zasługują te w kolorze:
- białym,
- czarnym,
- szampańskim,
- szarym.
są pojedyncze lub podwójne, a w swojej modułowej konstrukcji mogą być połączone także z gniazdami. Oprócz tego możesz zakupić same ramki. Wszystkie są podświetlane, dlatego zlokalizowanie ich na ścianie po zmroku nie stanowi większego wyzwania.
Włączniki Livolo – nowoczesny standard
Livolo bazuje na sprawdzonych rozwiązaniach, ale idzie też o krok dalej. Do produkcji nowoczesnych włączników Livolo wykorzystuje się hartowane szkło kryształowe. Cechuje się ono podwyższoną trwałością i dlatego nie ulega uszkodzeniom mechanicznym. Nie bez znaczenia jest też to, że łatwo utrzymasz je w czystości.
Nowoczesna seria obejmuje produkty w nietypowych kolorach. Znajdziesz tu zarówno włączniki Livolo w odcieniu zielonym, jak i błękitnymi czy różowym.
Włączniki Livolo obsługiwane zdalnie
Zdalna obsługa za pośrednictwem pilota czy aplikacji sprawia, że włączniki Livolo doskonale wpisują się we współczesne trendy związane z projektowaniem domów inteligentnych. To oznacza, że ułatwiają domownikom wykonywanie codziennych czynności, np. sterowanie światłem czy roletami nawet bez wstawania z fotela – mają zasięg nawet na odległość 25 metrów.
Dodatkowo za pośrednictwem dedykowanej aplikacji możliwe jest rozszerzenie obsługi o programowanie scen świetlnych i harmonogramów oświetlenia. Taka opcja jest ekonomiczna, bo umożliwia dopasowanie intensywności świecenia lamp np. do warunków pogodowych czy pory dnia. Modułowa konstrukcja jest zsynchronizowana z instalacjami w domu, ale też w biurze. Doskonale sprawdza się do zarządzania każdym współczesnym obiektem.