drukarnia Mokotów

Dobra drukarnia na Mokotowie? Sprawdź, gdzie warto zlecić druki firmowe!

Rynek usług poligraficznych w Warszawie rozwija się dynamicznie. Nic dziwnego, niemal każda firma korzysta z druków reklamowych. Stąd jak grzyby po deszczu wyrastają nowe drukarnie. Nie wszystkie oferują jednak wysoką jakość usług. Planujesz zlecić druk materiałów promocyjnych dla Twojej firmy? Zależy Ci na drukach w doskonałej jakości, które będą “wizytówką” Twojej marki? Sprawdź, na co warto zwrócić uwagę, wybierając firmę poligraficzną do współpracy.

Szukasz dobrej drukarni? Mokotów to miejsce możliwości!

Mimo że rynek usług online kwitnie i zdalny kontakt jest  wygodnym rozwiązaniem, wciąż jednak cenimy współpracę bezpośrednią. Zwłaszcza w przypadku usług poligraficznych doświadczony drukarz, który może nam doradzić najkorzystniejsze rozwiązania, jest na wagę złota. Prowadzisz firmę i szukasz sprawdzonej drukarni na Mokotowie? Oferta lokalna jest bardzo szeroka, a jednym z takich miejsc jest np. http://www.zyx.waw.pl/.

Drukarnia Mokotów – dlaczego nie warto zdawać się na przypadek?

Wybierając drukarnię, w ręce której powierzymy wizerunek naszej firmy, nie możemy zdawać się na ślepy los. Wśród niedoświadczonych usługodawców, których wyróżnikiem jest wyłącznie niska cena, zdarzają się przecież liczne wpadki drukarskie. Wystarczy wymienić przycięte marginesy na ulotkach, odbarwienia druku na wizytówkach, przekłamane kolory w firmowym logo… Niestety traci na tym odbiór naszej marki w oczach klientów, a pierwsze wrażenie możemy zrobić tylko raz.

Nawet, jeśli niechlujna firma uwzględni naszą reklamację i wydrukuje materiały ponownie, stracimy sporo cennego czasu i nerwów. Możemy się przed tym ustrzec, starannie wybierając firmę poligraficzną, której zlecimy druk.

Drukarnia na Mokotowie – czym kierować się przy wyborze?

Na co zwrócić uwagę wybierając drukarnię, której zlecimy obsługę poligraficzną? Czynników jest kilka, przyglądamy się najważniejszym z nich:

  • doświadczenie – liczba i jakość wykonanych zleceń to najlepsza wizytówka każdej drukarni. Współpraca z firmą, która działa na rynku od co najmniej kilku lat, rokuje dobrze. Oznacza to, że może pochwalić się różnorodnymi zrealizowanymi projektami i zadowolonymi klientami. Inaczej by nie przetrwała.
  • terminowość – to bardzo istotny czynnik przy wyborze drukarni. Wszak często projekty wysyłamy tuż przed deadlinem. Ważne jest więc, by w drukarni zostały zrealizowane zgodnie z terminem, bez opóźnień. Jak to sprawdzić? Można poprosić o referencje oraz poczytać opinie dotychczasowych klientów dostępne w Internecie. Jeśli drukarnia nie wydrukowała materiałów na czas, informacja o tym z pewnością pojawi się w opiniach niezadowolonych klientów.
  • wysoka jakość druku – przed podjęciem współpracy warto poprosić o przykładowe wydruki z danej drukarni. Zobaczymy wtedy, jak się prezentują: jaka jest jakość papieru, farb drukarskich i ogólna estetyka i poprawność wykonania.
  • wykwalifikowani pracownicy – osoby, które mają doświadczenie w obsłudze maszyn drukarskich oraz przygotowaniu plików do druku to podstawa. Z kadrą specjalistów ryzyko błędów drukarskich jest znacznie mniejsze niż w przypadku osób, które dopiero rozpoczynają przygodę w branży. Doświadczeni drukarze będą nam służyć radą i pomocą, wyłapią błędy w przygotowaniu plików do druku i zareagują, kiedy trzeba.
  • zespół o szerokich kompetencjach – dobrze, aby w drukarni pracowały osoby, które znają się na grafice i edytorstwie oraz oczywiście na poligrafii. Dzięki temu będą mogły nie tylko zwrócić nam uwagę, gdy plik będzie nieodpowiednio przygotowany do druku, ale także zareagować i we współpracy z nami poprawić to, co konieczne.
  • nowoczesny park maszynowy – nowoczesne urządzenia i maszyny drukarskie to obecnie konieczność, bowiem to m. in. one odpowiadają za finalną jakość druku.
  • szeroka oferta usług – dziś drukujesz tylko wizytówki, ale może za kilka miesięcy będzie Ci potrzebny folder reklamowy, plakaty, torby lub teczki? O wiele korzystniej będzie, jeśli wydrukujesz je w sprawdzonej drukarni, której ufasz – bez konieczności rozeznawania rynku na nowo.

To już wszystkie aspekty, które warto wziąć pod uwagę przy wyborze drukarni na Mokotowie. Życzymy owocnych współprac!