restauracje Grodzisk Mazowiecki

Już dziś zaplanuj udany weekend i odwiedź modną restaurację

Spędzając czas w mieście wiele osób planuje weekendowy wypad na łono natury. Nic dziwnego! Nic nie daje nam takiej dawki energii jak aktywność na świeżym powietrzu. Spacer przy stawie, karmienie kaczek i gra w siatkówkę plażową to idealny sposób na spędzenie weekendu. W ciągu trzydziestu minut możesz przenieść się z wielkomiejskiego warszawskiego zgiełku wprost do Grodziska Mazowieckiego, w którym bez trudu odpoczniesz, zjesz pyszny obiad i spędzisz aktywnie czas z najbliższymi.

Grodzisk Mazowiecki – miejsce przyjazne dla każdego

Teren Stawów Walczewskiego w Grodzisku Mazowieckim został całkowicie zmodernizowany w 2017 roku. Miasto zapewniło mieszkańcom wspaniałe miejsce na relaks i aktywne spędzenie wolnego czasu. Jest ono przystosowane dla osób niepełnosprawnych i pozwala na liczne aktywności dla całej rodziny. W sezonie wiosennym i letnim liczne punkty gastronomiczne rozmieszczone na terenie obiektu serwują pyszne przekąski i orzeźwiające napoje. Na mapie miasta znajdziesz świetne restauracje Grodzisk Mazowiecki to miejsce, w którym z pewnością  zjesz pyszny posiłek, a http://restauracjawinogrono.pl/ to jeden z punktów oferujących nowoczesną kuchnię w jej najlepszej odsłonie.

Grodzisk Mazowiecki to również pyszne restauracje

Restauracje znajdujące się w Grodzisku Mazowieckim słyną w okolicy z doskonałej kuchni. Znajdziesz tu zarówno przestronne lokale stworzone z myślą o osobach ceniących sobie energetyczne eklektyczne wnętrza, jak również miejsca doskonałe na romantyczną kolacją zapewniające kontakt z naturą. Każdy z szefów kuchni stara się jak najbardziej urozmaicić swoją ofertę. W menu lokalnych restauracji znajdziesz zarówno pyszne dania główne, burgery, dania wegańskie oraz niesamowite desery. Kilka lokali oferuje także wypoczynek na leżaku, by napić się drinka lub orzeźwiającej lemoniady. Te restauracje tworzą prawdziwi pasjonaci oddani swoim gościom.

Grodzisk Mazowiecki to doskonałe miejsce na rodzinny wypad. W większości lokali znajduje się kącik przygotowany z myślą o najmłodszych gościach. Spośród bogatej propozycji dań skomponowanych ze zdrowych składników z pewnością wybierzesz najlepsze danie dla swojego dziecka.

Stawy Walczewskiego –  szeroki wachlarz możliwości i urozmaicone menu

A co znajdziesz na terenie Stawów Walczewskiego? Trzy boiska do siatkówki plażowej, kąpielisko miejskie z piaszczystą plażą, wypożyczalnię sprzętu wodnego, pomosty, kompleks boisk „Orlik 2012”, siłownię zewnętrzną, hamaki, park do street wodkoutu oraz oczywiście wspaniały plac zabaw. Jak widzisz lista atrakcji jest naprawdę długa, i co zaskakujące, każdego roku wciąż się wydłuża!

Włodarze Grodziska Mazowieckiego dokładają wszelkich starań, aby kąpielisko na Stawach Walczewskiego było bezpieczne dla jego użytkowników. Planując wizytę w sezonie letnim bez trudu znajdziesz w sieci aktualną informację o stanie wody. Jest to niewielki zbiornik, co sprawia, że woda w upalne dni jest ciepła, a dzieci mogą czerpać z kąpieli ogromną frajdę. Ale to nie wszystko. Nad ich bezpieczeństwem oprócz rodziców czuwają również wyszkoleni ratownicy.

Zaplanuj dzieciom aktywny wypoczynek

Na terenie Stawów Walczewskiego znajduje się również wyjątkowy plac zabaw. Został zaprojektowany w taki sposób, aby idealnie wpisywać się w klimat tego miejsca. Jest utrzymany w morskiej stylistyce. Dzieci mogą bawić się wśród drewnianych szuwar, bujać na ważce – huśtawce, wejść po linach do latarni morskiej lub drewnianego domku na palach. Znajdziesz tu wszystko, co pozwoli dzieciom świetnie się bawić. Długie tunele, liczne zjeżdżalnie, ogromną ilość piasku, który pokrywa cały teren placu zabaw. Mali archeolodzy mogą także bawić się w prawdziwych odkrywców próbując znaleźć ukryte w ziemi skamieliny.

Bez trudu znajdziesz również zacienione miejsce na odpoczynek, czy toaletę. Na terenie Stawów Walczewskiego znajdują się zadaszone altany przystosowane do grillowania oraz miejsce umożliwiające doładowanie urządzeń mobilnych. Jeżeli nie posiadasz grilla, nie musisz się o to martwić, ponieważ każda altana jest w niego wyposażona!