akcesoria reklamowe Warszawa

Akcesoria reklamowe – korzyści dla Twojego biznesu

Pierwszym akcesorium reklamowym był znaczek pocztowy z roku 1789 roku. Miał on na celu uczczenie George’a Washingtona. Od tego czasu, tego typu promocja na dobre zadomowiła się w niemalże wszystkich branżach, a firmy coraz skuteczniej wykorzystują moc wpływu, jaki taka forma prezentacji reklamy za sobą niesie. Jeśli interesują Cię akcesoria reklamowe w Warszawie, ten artykuł jest dla Ciebie.

Moc gadżetów reklamowych

Jako klienci nie zdajemy sobie w pełni sprawy, jak duże oddziaływanie ma na nas długopis, kalendarz czy smycz z logiem firmy. Z pozoru zwykły upominek mający na celu sprawienie nam przyjemności, zmienia się w coś, co nieustannie wyrywa nam w podświadomości metkę firmy. Przedsiębiorstwa prezentujące nam tego typu akcesoria reklamowe doskonale jednak wiedzą, że wartość w oferują, niesie za sobą dalekosiężne skutki. Ilekroć mając przed sobą dwa produkty, z których nigdy nie korzystaliśmy, sięgamy po ten, którego markę kojarzymy? Badania pokazują, że o wiele chętniej decydujemy się właśnie na taki zakup.

Firmy produkujące akcesoria reklamowe w Warszawie

Firm, które specjalizują się w tworzeniu tego typu produktów, jest wiele. Na papierze wydaje się to proste. Zakup produktu, jego znakowanie i sprzedaż. W praktyce sprawa wygląda, dużo poważniej. Nadążanie za trendami, próba sprostania wciąż rosnącemu wymaganiu klientów i dbanie o wysoką jakość bez niepotrzebnego windowania cen wyróżnia niewiele firm. Przykład firmy, która tworzy takie gadżety, znajduje się pod poniższym linkiem: http://www.biznes-druk.pl/artykuly-reklamowe

Wysoka jakość akcesoriów reklamowych

To, co wyróżnia dobrą firmę tworzącą akcesoria reklamowe, to znajomość branży, wieloletnie doświadczenie i kompetentność. W swojej ofercie firmy te mają całe spektrum akcesoriów reklamowych, które są w stanie znakować. Począwszy od kalendarzy, poprzez notesy, odzież, a skończywszy nawet na zegarkach! Nie sposób wymienić tutaj wszystkiego. Limitem jest właściwie  wyobraźnia zamawiającego.

Metody znakowania

W tej chwili na rynku dostępnych jest wiele metod znakowania. Wymienimy poniżej tylko te najpopularniejsze:

  • Grawerowanie laserowe – bardzo elegancka i niezwykle precyzyjna metoda znakowania produktó Wykorzystuje się ją dla elementów metalowych, skórzanych, szkle czy twardym plastiku.
  • Sitodruk – tą metodę wykorzystuje się szczególnie chętnie w znakowaniu odzieży czy szerzej – materiałów tekstylnych. Cena uzależniona jest tutaj od rozmiaru nadruku oraz ilości wykorzystanych koloró Cechuje się sporą wytrzymałością,
  • Tampodruk – używany przy znakowaniu długopisów, pendrivów oraz wszelkiego rodzaju plastików miękkich. Polega na odciśnięciu loga za pomocą specjalnego stempla,
  • Tłoczenie – czyli materiały ze skóry bądź skó Jak sama nazwa wskazuje, metoda ta polega na wtłaczaniu stempli z logiem w materiał. W miejscu stempla kolor jest zwykle ciemniejszy od materiału. Możliwe w tym wypadku jest także tłoczenie poprzez specjalną folię, która sprawia, że logo różni się kolorem od materiału, na którym zostało wykonane.

Personalizowanie akcesoriów reklamowych

Dla firm chcących szczególnie wyróżnić swoich klientów również istnieje taka możliwość. Nic nie stoi na przeszkodzie wykonania znakowania akcesoriów reklamowych pod indywidualne zamówienie np. Z imieniem i nazwiskiem. Oczywiście branż, które mogą pozwolić sobie na tego typu gesty, nie jest wiele, warto jednak mieć z tyłu głowy, że taka możliwość istnieje. Personalizowanie szczególnie chętnie wykorzystywane jest przy różnego rodzaju prezentach czy upominkach, gdzie chcemy podkreślić nasz stosunek do obdarowanego poprzez zastosowanie indywidualnego znakowania.

Wzmocnienie pozycji firmy dzięki akcesoriom reklamowym

Form znakowania w chwili obecnej jest bardzo wiele i firmy doskonale potrafią sprostać oczekiwaniom klientów. Nie jest jednak tyle ważna forma wykonania, jak to, co sobą reprezentuje. Chcąc zwiększyć świadomość marki, tego typu zabiegi wydają się nieodzowne. Bo jak lepiej wpłynąć na klienta, niż stale z nim obcując? Akcesoria reklamowe, to doskonały pomysł na wzmocnienie pozycji naszej firmy w świadomości konsumentów.