hotel Mazury

Wypocznij z dala od miasta w hotelu na Mazurach

Rozległe jeziora i lasy, malownicze krajobrazy, cisza i czyste powietrze – to tylko kilka z setek powodów, dla których Mazury co roku są odwiedzane przez setki turystów. Miłośnicy żeglarstwa, łowienia ryb i długich wycieczek pieszych lub rowerowych w hotelu na Mazurach wypoczną zacznie lepiej niż w zatłoczonym mieście. Jakie atrakcje czekają na turystów, którzy spędzają czas na Pojezierzu Mazurskim?

Hotel na Mazurach nad brzegiem jeziora

Wyjazd na Mazury to znakomity pomysł na weekend i nie tylko. W komfortowym hotelu goście spędzą miło czas również podczas dłuższych, wakacyjnych pobytów. Turyści, którzy chcą odciąć się od świata zewnętrznego, bez wątpienia znajdą dla siebie odpowiedni hotel – Mazury to idealne miejsce na odpoczynek od miejskiego zgiełku.

Duży ogród, piaszczysta plaża i własny port umożliwią zarówno leniuchowanie w promieniach słońca, jak i aktywną zabawę z dziećmi bądź uprawianie sportów wodnych. Goście hotelu nie muszą wychodzić poza jego teren, by wypocząć dokładnie tak jak lubią. Bliskość wody i zieleni pozwoli odetchnąć świeżym powietrzem i jednocześnie oderwać się od wielkomiejskiego zgiełku. Taki pobyt będzie zupełnie innym doświadczeniem niż wakacje w egzotycznym kurorcie lub city break w jednej z europejskich stolic.

Wypoczynek pod żaglami na Mazurach

Mazury słyną z wielkich jezior, które są prawdziwym rajem dla żeglarzy. Na tamtejszych wodach można zarówno ćwiczyć samodzielne sterowanie żaglówkami i motorówkami, jak i stawiać pierwsze kroki w sportach wodnych pod okiem profesjonalistów. Tuż obok hotelu na Mazurach goście znajdą wypożyczalnie sprzętu wodnego oraz żaglówki, które zabierają amatorów na pokład. Dzięki temu po czystych mazurskich jeziorach mogą pływać nawet rodziny z dziećmi, które chcą zrelaksować się na wodzie i poznać Mazury z innej perspektywy.

Goście mazurskiego hotelu w ciepłe dni mają okazję opalania się na plaży i korzystania z kąpieli wodnych. Płytkie wody na brzegu jeziora są bezpieczne nawet dla dzieci i dorosłych, którzy nie potrafią pływać. Dzięki temu wypoczynek nad jeziorem jest równie przyjemny co rodzinny urlop spędzony na plaży nad morzem.

Hotel na Mazurach i relaksujące zabiegi w SPA

Mazurskie powietrze wpływa pozytywnie na zdrowie, jednak w hotelu można zadbać również o samopoczucie emocjonalne. W SPA na gości czekają zabiegi takie jak masaże, peelingi i kosmetyka dłoni, które sprawiają, że osoby wypoczywające w hotelu zapominają o problemach dnia powszedniego. Relaksująca wizyta w SPA przynosi wiele przyjemności nie tylko kobietom, ale i mężczyznom, którzy często nie zdają sobie sprawy, że masaże lub inne zabiegi są przeznaczone także dla nich.

Prócz zabiegów w SPA goście hotelowi mogą zarezerwować kąpiel w zewnętrznej balii i saunę. Balia na świeżym powietrzu jest wypełniona gorącą wodą przez cały rok, dzięki czemu można zrelaksować się w niej nawet w czasie mrozów. Taka kąpiel pomoże hartować organizm i zwiększać jego odporność na infekcje. Efekt będzie jeszcze lepszy, gdy później skorzysta się z sauny, w której wraz z potem usunie się z organizmu szkodliwe produkty przemiany materii.

Imprezy okolicznościowe i firmowe konferencje w hotelu na Mazurach

W hotelu na Mazurach na gości czekają komfortowo wyposażone sale konferencyjne i szkoleniowe, a także miejsce do urządzenia przyjęcia okolicznościowego. Przedsiębiorstwa mogą zorganizować na terenie obiektu jedno- lub kilkudniowe spotkania, w czasie których zadba się o podniesienie kwalifikacji pracowników. Równie dobrze spotkanie może skupiać się na poprawianiu relacji w zespole w czasie imprezy integracyjnej. Sale szkoleniowe i konferencyjne są wyposażone nie tylko w duże stoły i wygodne fotele, ale również w projektory, ekrany i inne sprzęty niezbędne do przedstawiania prezentacji.

Przyjęcia okolicznościowe w hotelu są organizowane dla mniejszych i większych grup w zależności od preferencji gości. Obiekt przyjmuje rezerwacje na rodzinne komunie, rocznice i urodziny, a także na duże wesela. Goście mogą liczyć na piękny wystrój sali, znakomite menu oraz nocleg dla wszystkich w komfortowych pokojach. Dzięki temu na Mazurach imprezę może zorganizować nawet rodzina z innego województwa, której zależy na bajkowej scenerii i prywatności.