hotel Mazury

Mazurski hotel rajem dla żeglarzy

Mazurskie jeziora to idealne miejsce dla osób, które lubią spędzać czas pod żaglami. Rozległe jeziora otoczone zielonymi lasami umożliwiają zaszycie się na łódce z wędką lub wypoczywanie na pokładzie jachtu z dala od wścibskich sąsiadów i zgiełku miasta. Jakie hotele na Mazurach wybierają turyści, którzy lubią żeglować?

Hotel na Mazurach z własnym portem

Własny port przy hotelowej plaży jest ogromnym atutem dla turystów, którym zależy na spędzeniu czasu na wodzie. Z prywatnej plaży goście mogą dostać się do krystalicznie czystych wód jeziora, w których turyści w ciepłe dni zażywają orzeźwiających kąpieli. Tuż obok czeka na nich port, w którym można zacumować łodzie, żaglówki i jachty. Dzięki temu goście w każdej chwili mogą wybrać się w rejs, by wypocząć na wodzie. Nie muszą przy tym tracić czasu na długie spacery do przystani lub poszukiwanie wolnych łodzi do wypożyczenia.

Turyści mogą skorzystać także z innych atrakcji, które zapewnia hotel. Mazury to idealne miejsce do aktywnego wypoczynku, jednak po całym dniu warto postawić również na relaks w SPA. Zabiegi wykonywane w hotelu pomagają zregenerować zmęczone mięśnie i przygotować się do kolejnego rejsu. Masaż, kąpiel w zewnętrznej balii lub w saunie sprawią, że samopoczucie fizyczne będzie znakomite.

Mazurski hotel dla miłośników rodzinnego wypoczynku

Na Mazurach miło spędzają czas nie tylko samotnicy i pary. Jeziora i lasy to idealne miejsce na rodzinny wypoczynek. Do hotelu w samym sercu Pojezierza Mazurskiego mogą przyjeżdżać rodziny z dziećmi w każdym wieku. Czekają na nich komfortowe pokoje, smaczne posiłki oraz liczne udogodnienia dla najmłodszych. W ogrodzie hotelowym dzieci mogą spędzić czas na bezpiecznym placu zabaw, a w razie niepogody bawić się w zadaszonym Junior Klubie. W ramach pakietów specjalnych dzieci korzystają z atrakcji przygotowanych przez animatorów. Rodzice w tym czasie mogą spokojnie wypocząć ze świadomością, że pociechy są pod odpowiednią opieką.

Rodziny mogą wspólnie żeglować, wypływać na ryby oraz w celu obserwacji wodnego ptactwa. Czekają na nie również rowerki wodne i inne sprzęty, które umożliwiają wspólne, aktywne spędzanie czasu. Dla rodziców i dzieci ceniących sobie prywatność hotel przygotował domki nad jeziorem, w których można wypocząć bez sąsiadów za ścianą. Dodatkowo można z nich wypłynąć na jezioro bez budzenia innych nawet we wczesnych godzinach porannych. Dzięki temu cała rodzina może cieszyć się z walorów Pojezierza Mazurskiego i korzystać z nich na swój ulubiony sposób.