Święta w hotelu na Mazurach

Boże Narodzenie i Sylwester w hotelu na Mazurach

Boże Narodzenie i Nowy Rok to czas, gdy wiele osób korzysta z upragnionego urlopu. Wolne dni można wykorzystać na różne sposoby. Rodziny mogą zarówno zdecydować się na obchodzenie świąt we własnym domu i ich samodzielne szykowanie, jak i wybrać wyjazd do hotelu. Na Mazurach hotele przyjmują gości na Boże Narodzenie i Sylwestra, oferując im wyjątkowe pakiety pobytowe. Jakie atrakcje są w nich zawarte?

Hotel na Mazurach z ofertą na święta

Jeśli rodzina chce spędzić beztroskie Boże Narodzenie, powinna postawić na hotel. Mazury są urokliwym zakątkiem, dlatego wyjazd do hotelu w tej części kraju zagwarantuje niezapomniane przeżycia. Święta będą wypełnione radosną zabawą, a wolny czas w całości będzie można poświęcić dla bliskich.

W ramach oferty świątecznej cała rodzina zostanie ulokowana w komfortowych pokojach lub domkach. W wieczór wigilijny wszyscy goście zasiadają do uroczystej kolacji, po której następuje wizyta Świętego Mikołaja wraz z rozdawaniem prezentów. Ponadto goście mogą wziąć udział we wspólnym wypiekaniu i dekorowaniu ciasteczek, skorzystać z kąpieli w zewnętrznej balii i sauny. Każdego dnia pobytu na wszystkich gości czeka śniadanie pełne chrupiącego pieczywa, lokalnych serów i wędlin, świeżych warzyw i owoców.

Pobyt bożonarodzeniowy uświetniają ognisko z mazurskimi potrawami, a także słodkie specjały wręczane jako prezent w dniu przyjazdu. Ponadto goście mogą korzystać skorzystać z dodatkowych zabiegów w SPA, by święta były prawdziwie beztroskie.

Atrakcje i rozrywki dla całej rodziny

Hotel Mazury jest przygotowany na przyjęcie rodzin, które chcą poczuć bożonarodzeniową atmosferę i jednocześnie świetnie się bawić. Goście hotelowi wspólnie ubierają choinkę, a najmłodsi pod okiem animatorów biorą udział w warsztatach plastycznych. W ich trakcie przygotowują ozdoby, które zawieszają następnie na choince. Ponadto w hotelu organizowane jest kolędowanie, do którego melodie przygrywa się na gitarze i klarnecie.

Dzieci oraz dorośli mogą wziąć udział w animacjach świątecznych, podczas których poznają świąteczne tradycje. W ciągu dnia do dyspozycji gości oddane są: pokój zabaw, piłkarzyki i zestaw do tenisa stołowego, dzięki czemu każdy członek rodziny przyjemnie spędza czas. Pobyt w hotelu można przedłużyć i zostać w nim aż do Nowego Roku. W noc sylwestrową na wszystkich gości czeka szampańska zabawa na balu, w czasie którego animatorzy zajmują się również dziećmi. Dzięki temu rodzice tańczą i świętują bez obaw, że najmłodsi członkowie rodziny nie mają odpowiedniej opieki.