nici liftingujące Warszawa

Nici liftingujące – poznaj nowatorską metodę kosmetyczną

Obecnie wybór zabiegów kosmetycznych jest tak duży, że nie zawsze łatwo zdecydować się na jeden. Chcąc lepiej zrozumieć, jakie opcje masz do wyboru, dowiedz się więcej na temat nici liftingujących. To absolutny hit w pielęgnacji salonowej, który wypróbowało już wiele kobiet. Jeżeli jesteś ciekawa nowości, to przed umówieniem się na zabieg przeczytaj, na czym on polega i  jakich efektów możesz się spodziewać.

Czym są nici liftingujące?

Nici liftingujące są używane zarówno w profesjonalnych salonach kosmetycznych, jak również w cenionych gabinetach leczących i upiększających metodami wschodnimi. Jeżeli myślisz o poprawieniu wyglądu oraz samopoczucia rozważ nici liftingujące, Warszawa to lokalizacja w której znajdziesz profesjonalny gabinet. Odbywa się ona z wykorzystaniem rozpuszczalnych nici PDO. Są one umieszczane pod skórą, gdzie stopniowo uwalniają fibroplasty i kolagen. W ten sposób dochodzi do odżywienia skóry od wewnątrz i widocznej poprawy jej struktury.

Kiedy stosuje się nici liftingujące?

Zastosowanie nici liftingujących zależy do tego, jakie efekty chcesz uzyskać. Jeżeli marzysz o tym, aby Twoja skóra odzyskała jędrność, elastyczność, zdrowy wygląd i utracony blask, to sięgnij po nici. Okazuje się, że można stosować je na różnych partiach ciała – nie tylko na twarzy. Zabieg jest wskazany dla osób, które oczekują szybkich efektów bez skalpela. Gdy zależy Ci na bezpieczeństwie, komforcie, braku powikłań oraz długiej rekonwalescencji nie zastanawiaj się, tylko umów spotkanie w gabinecie. Podczas pierwszej wizyty kosmetolog oceni stan Twojej skóry i przeprowadzi wywiad. Gdy nie znajdzie przeciwwskazań, zaprosi Cię na zabieg.

Na czym polega zabieg nićmi liftingującymi?

Zabieg z wykorzystaniem nici jest całkowicie nieinwazyjny, odbywa się prosto i szybko. Być może zależy Ci na tym, żeby przed umówieniem wizyty dowiedzieć się, na czym polega, czego możesz spodziewać się w trakcie i po jego zakończeniu.

Nici liftingujące są wprowadzane do ciała pacjenta za pomocą niezwykle cienkiej igło-kaniuli. Aby nie wywoływało to dyskomfortu, ostrzykiwane miejsca są wcześniej znieczulane. Zabieg, w zależności od tego, jakie partie ciała obejmuje, zazwyczaj trwa około godziny. Po tym czasie nie wymagasz rekonwalescencji. Jedynie skóra miejscami może być bardziej tkliwa, lekko obrzmiała.

Jakie są efekty używania nici liftingujących?

Po zabiegu dość szybko zauważysz efekty. Wiele osób zwraca uwagę na to, jak poprawił się wygląd ich twarzy szczególności w takich obszarach jak:

 • poprawiony owal twarzy,
 • wymodelowana twarz,
 • poprawione nawilżenie,
 • zwiększone napięcie,
 • podniesione policzki,
 • zatrzymanie łysienia,
 • poprawienie elastyczności skóry – likwidacja cellulitu, rozstępów,
 • zmniejszenie obwodu brzucha, ud,
 • poprawa wyglądu twarzy i dekoltu,
 • korekta zmarszczek,
 • wyrównanie asymetrii łuków brwiowych.

Lepszy wygląd to także lepsze samopoczucie, dlatego warto potraktować zabieg, jako sposób na relaks, szczególnie że nie wiąże się on z odczuwaniem dużego dyskomfortu.

Przeciwwskazania do użycia nici liftingujących

Chociaż zabieg z wykorzystaniem nici liftingujących jest nieinwazyjny, szybki i bezpieczny, to jednak występują pewne przeciwwskazania do poddania się mu. Zalicza się do nich na pewno stan zapalny skóry, skłonność do nadmiernego powstawania blizn oraz przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych. Zabieg nie jest wskazany dla kobiet w ciąży oraz karmiących piersią.

Nie obawiaj się jednak – przed wykonaniem zabiegu odbywa się konsultacja, podczas której kosmetolog poznaje Twoją historię, zadaje pytania, obserwuje skórę w miejscu, gdzie ma zostać poddana zabiegowi. Jeżeli cokolwiek wzbudzi jego wątpliwości to podzieli się nimi z Tobą i wspólnie podejmiecie decyzję o kwalifikacji do zabiegu.

Nici liftingujące to innowacyjny zabieg zyskujący na popularności. Wynika to głównie z jego dużej dostępności i bezbolesności. Warto oddać się w ręce doświadczonego kosmetologa, aby cieszyć się wspaniałymi efektami.