szkoła tańca Gdańsk

Co oferują szkoły tańca w Gdańsku?

Gdy myślisz o nauce tańca, to zaczynasz szukać szkoły, która organizuje lekcje dla amatorów. Jednak oferta takich miejsc jest zazwyczaj znacznie bardziej rozbudowana. Zajęcia są dostosowywane do poziomu zaawansowania uczestników oraz tego, czego chcą się nauczyć. Zależy Ci na oszołomieniu gości weselnych pierwszym tańcem? A może uświetnieniem imprezy ciekawym pokazem? Taniec to także sposób na utrzymanie sylwetki, dlatego znajdź ofertę, która najlepiej odpowiada na Twoje potrzeby.

Oferta szkół tańca

Dzisiaj szkoły tańca w Gdańsku, takie jak https://www.queensofthenight.pl/, oferują swoim klientom coraz szerszy wachlarz usług. To już nie tylko miejsca, w których instruktorzy uczą kursantów podstawowych kroków różnych znanych stylów tanecznych. Wychodząc naprzeciw różnym oczekiwaniom, proponują:

 • pokazy taneczne na weselach i imprezach,
 • animacje i nauki tańca na imprezach,
 • oprawa taneczna na wieczorach panieńskich,
 • oprawa urodzin dla dzieci i dorosłych,
 • pokazy taneczne par,
 • nauka pierwszego tańca wraz z indywidualnym układem,
 • warsztaty taneczne dla osób indywidualnych, par i grup.

Szkoły tańca – nauka dla początkujących i zaawansowanych

Na różnych etapach życia możesz dojść do wniosku, że chcesz się nauczyć tańca. Być może kiedyś już próbowałeś swoich umiejętności na parkiecie, a może dotychczas jedynymi okazjami do poruszania się w rytm muzyki były wyjścia do klubu ze znajomymi lub wesela w rodzinie. Tymczasem umiejętności taneczne przydają się w rozmaitych sytuacjach życiowych, podczas eventów biznesowych, a także na przyjęciu po ślubie.

Nowożeńcy zaczynają imprezę i zapraszają gości na parkiet, prezentując przygotowany wcześniej układ. Chcesz zaskoczyć zgromadzonych nienagannie zatańczonym walcem? Szkoła tańca jest miejscem, w którym instruktor pomoże Ci w opracowaniu układu o optymalnej skali trudności, a także nauczy Cię najlepszych technik.

Nauka tańca może odbywać się też w innych okolicznościach. Warsztaty są chętnie organizowane przez firmy czy instytucje, a także mogą uatrakcyjnić wieczór panieński czy kawalerski. Wystarczy tylko odpowiednio wcześniej skontaktować się z  managerem szkoły tańca i porozmawiać o ofercie. Oprawa taneczna, jak również rodzaj zajęć zostanie dopasowany do tematyki i charakteru całego eventu.

Organizacja pokazów przez szkołę tańca

Większość ludzi lubi muzykę i chętnie podryguje do jej taktów. Jeżeli jednak nie chcesz lub nie lubisz tańca, możesz wybrać inną formę muzycznej rozrywki. Dużą popularnością w ostatnim czasie cieszą się pokazy taneczne organizowane na eventach biznesowych, spotkaniach rodzinnych i towarzyskich. Takie show uświetni każdy wieczór, pozostaje jedynie wybrać gatunki, które zostaną w trakcie zaprezentowane:

 • ognista samba brazylijska,
 • gorące latino,
 • temperamentne flamenco,
 • moulin rouge,
 • pokazy w klimacie lat 20/30,
 • burlesca,
 • afro,
 • gimnastyka artystyczna.

Tego typu pokazy i animacje cieszą się rosnącym zainteresowaniem, ponieważ wywołują wiele pozytywnych emocji. Ponadto zazwyczaj są doskonałym wstępem do zabawy i porywają do niego wszystkich uczestników.

Animacje dla dzieci – szkoła tańca

Szkoły tańca nie są zarezerwowane wyłącznie dla dorosłych. Z powodzenia mogą z nich korzystać także najmłodsi – i robią to bardzo chętnie. Widząc  zainteresowanie dzieci tańcami, przedszkola, szkoły i rodzice organizują warsztaty ruchowe połączone z nauką, zabawą oraz gimnastyką.  Dobrym pomysłem jest zatrudnienie instruktora tańca w roli animatora na kinderbalu. Nawet, jeśli przyjęcie urodzinowe dziecka odbywa się w domu, może być niezwykle ciekawe i pełne dobrej energii. Na pewno nikt nie będzie się nudził.

Zajęcia dla dzieci organizowane są na różnych poziomach zaawansowania, zazwyczaj dla początkujących. Szybko jednak najmłodsi, którzy są zainteresowani kontynuowaniem zabawy czy treningów decydują się na dalsze uczestnictwo w spotkaniach i odkrywają swoje talenty oraz hobby.

Oferty szkół tańca są bogate i dwukierunkowe – koncentrują się na nauce tańca, jak również na pokazach i animacjach, które urozmaicają wiele imprez firmowych oraz rodzinnych.