szkoła tańca Gdańsk

Szkoły tańca i imprezy firmowe – co je łączy?

Zastanawiasz się, co szkoła tańca ma do zaoferowania Twojej firmie? Może się okazać, że więcej niż się spodziewasz! Dzisiaj od wydarzeń biznesowych oczekuje się nie tylko wysokiej merytoryki, ale też ciekawej oprawy artystycznej. Jeżeli zamierzasz uwzględnić wątek rozrywkowy po zakończonym szkoleniu czy evencie, to koniecznie rozważ pokaz lub warsztaty taneczne. Na pewno zachwycą one wszystkich uczestników spotkania i sprawią, że będzie ono niezapomniane!

Show organizowane przez szkołę tańca

Wiele imprez firmowych dzieli się na dwie części – formalną i nieformalną. Tzw. after party to czas na dobrą zabawę, która ma sprzyjać integracji, poznawaniu współpracowników w innym otoczeniu niż biurowe. Zazwyczaj wieczorna część eventu upływa przy dźwiękach muzyki. Jeżeli Ty także planujesz dyskotekowy akcent to możesz zorganizować taneczne show. To pokaz, który przygotuje szkoła tańca Gdańsk dla uczestników Twojego eventu.

Charakter pokazu zawsze jest dopasowywany do charakteru oraz tematyki wydarzenia. Gorące rytmy latino, a może elegancki jazz? Niektóre występy zawierają elementy kostiumowe oraz gimnastyczne, dzięki czemu są jeszcze ciekawsze. Szansa na to, że Twoi gości nigdy wcześniej nie brali udziału w podobnym wydarzeniu jest naprawdę duża, co oznacza, że ten event zapamiętają na długo.

Animacje i warsztaty w wykonaniu szkoły tańca

To propozycja warta rozważenia, kiedy organizujesz spotkanie integracyjne i chcesz, aby uczestnicy imprezy zbliżyli się do siebie. Nic tak nie przełamuje lodów jak wspólna zabawa. A dzięki temu, że są osoby, które profesjonalnie poprowadzą całe wydarzenie nie będzie obaw, że zakończy się ono fiaskiem.

Dancefloor na pewno nie będzie pusty ani przez chwilę i nikt nie będzie podpierał ścian. Nauka tańca, choćby kilku podstawowych kroków, to nie tylko rozrywka, ale też cenna lekcja. Twoi pracownicy czy kontrahenci nie mieli okazji wcześniej nauczyć się podstaw tańca? A może właśnie teraz odkryją swój ukryty talent i nową pasję? Nawet jeśli nie zdecydują się na aktywne uczestnictwo, to jest spora szansa, że będą kibicować tancerzom. Może wywiążą się z tego taneczne zawody? Tak czy siak zabawa będzie doskonała.

Imprezy firmowe mają różne charaktery. Niektóre są eleganckie – obowiązują na nich kreacje wieczorowe, goście są częstowani szampanem, a największą atrakcją wieczoru jest rozdanie nagród czy podziękowań. Inne wydarzenia są swobodne, ukierunkowane na śmiech, taniec, muzykę i integrację. Ważne, aby oprawa muzyczna i atrakcje dodatkowe pasowały do tematyki eventu.