Akcesoria do Redmi Note 8 Pro

W 2019 roku Xiaomi na rynek wypuściło ósmą edycję smartfona promowanego przez swoją submarkę Redmi. Redmi Note 8 Pro dziś stanowi ciekawy telefon z zakresu propozycji bardziej budżetowych i jest popularny ze względu na swą niską cenę, a także naprawdę dobre parametry. Posiadając go warto wyposażyć się w takie akcesoria jak na przykład etui czy też szybka ochronna, dzięki czemu będzie on wytrzymały i zniesie ewentualne upadki.

Dlaczego Redmi Note 8 Pro jest popularne?

W październiku 2019 roku na polski rynek trafił smartfon Redmi Note 8 Pro opracowany przez Xiaomi i sprzedawany w ramach submarki tego chińskiego producenta. Informację o tym, że jego pierwszy nakład się wyprzedał pojawiły się już 1 października podczas gdy premiera miała miejsce dopiero 11 dni później więc można mówić o tym, że telefon ten to naprawdę spory sukces Xiaomi. Z czego on jednak wynika?

Xiaomi na naszym rynku zbudowało sobie całkiem mocną pozycję. Wynika to z faktu, iż nie mamy w naszym kraju takiej sytuacji jak na przykład w USA, gdzie znaczna większość telefonów podchodzi od Apple z racji na pewnego rodzaju patriotyzm. Xiaomi serca polskich klientów podbiło przede wszystkim świetnym stosunkiem ceny do jakości. Sam model Redmi Note 8 Pro w momencie premiery wyceniany był na zaledwie 1099 złotych, co jest ceną niesamowicie niską.

Mimo swej niskiej ceny telefon ten okazał się jednak naprawdę solidnym smartfonem, który był często stawiany na pozycji jednego najlepszych w swojej klasie. Zadecydowały o tym dobre parametry, takie jak 6GB pamięci RAM, a także naprawdę solidny aparat. Do tego zapewnia on naprawdę spory ekran, który co prawda dla niektórych sprawia, że telefon ten jest zbyt duży, lecz znaczna większość szybko się do tego przyzwyczaja.

Dziś Redmi Note 8 Pro kosztuje jeszcze mniej niż przy premierze i telefon ten można dorwać już za kilkaset złotych, przez co wciąż znajduje on nowych nabywców. Gdy już takowych się znajdzie to warto telefon ten wyposażyć w odpowiednie akcesoria. Na rynku dostępnych jest wiele firm, które produkują etui i jedna z nich to Foster Technologies. Zapewnia ona bardzo szeroki wybór wśród etui w różnych kolorach. Dostępne są zarówno etui tradycyjne, jak i te w stylu skórzanej kabury.

Bardzo ważne jest także zakupienie folii lub specjalnej szybki ochronnej ze szkła hartowanego. Dzięki niej telefon będzie bezpieczny w razie upadków i po pierwsze nie będziemy musieli męczyć się z korzystaniem z pękniętej szybki, ale też zwiększy to jego wartość w razie sprzedaży.