laminacja rzes

Czym właściwie jest laminacja rzęs?

Rzęsy to z pewnością atrybut każdej kobiety. Dzięki nim nasze oko oraz cała twarz zmieniają swój kształt na bardziej wyrazisty. Niestety wiele kobiet coraz częściej skarży się na ich łamliwość oraz konieczność stosowania zalotek do podkręcenia ich w górę. Czy jest zabieg, który mógłby im pomóc? Sprawdźmy.

Laminacja rzęs – fakty

Laminacja rzęs to zabieg, który z pewnością dostarczy każdej kobiecie pewności siebie. Polega on na zastosowaniu specjalistycznego wałeczka, którym kosmetyczka nakręca rzęsy. Następnie profesjonalistka używa środka, który odżywia strukturę włosa oraz dostarcza mu wszelkich właściwości, które niezbędne mu są do funkcjonowania. Laminacja rzęs nie tylko jednak je odżywia, ale również sprawia, że są lekko podkręcone oraz uniesione ku górze. Jest to idealny sposób dla kobiet, które nie chcą używać zalotki ze względu na czas, jaki wymaga do skutecznych efektów. Dodatkowo może ona wyrywać delikatne włoski pozbawiając nas drogocennego budulca naszych rzęs. Laminacja ponadto odżywia włosie oraz sprawia, że jest odpowiednio nawilżone. Dzięki czemu nie łamie się tak szybko oraz nie wypada. Sam zabieg jedynie optycznie wydłuża oraz zagęszcza nasze rzęsy. Nie jest to proces doklejania czasami ciężkich mieszków, które powodują, że nasza powieka opada. Laminacja wykorzystuje nasze naturalne owłosienie, aby były uniesione ku górze.

Laminacja rzęs – jak wpływa na łamliwość włosów?

Łamliwość włosków to zdecydowanie wada naszych czasów. Jest to spowodowane między innymi niewłaściwą dietą, która przyczynia się do zmniejszenia odporności cebulek. Jest to jednak także skład powietrza, który nas otacza. Wszystko ma na to wpływ. Słusznym rozwiązaniem będzie wówczas laminowanie rzęs, które wzmacnia cebulki, zaopatruje je w cenne właściwości odżywcze oraz zmniejsza ich łamliwość. Jest to szczególnie ważne, gdy są one rzadkie z natury. Nie każda kobieta ma piękne i długie rzęsy od początku swojego życia. Jednak medycyna kosmetyczna, szczególnie w dzisiejszych czasach, jest na wysokim poziomie. Zamiast pogodzić się z takim problemem możemy skutecznie go zmienić i podnieść swój komfort życia. Laminacja to idealny sposób szczególnie dla kobiet, które boją się chemii zawartej w tuszach do rzęs. Zabieg za pośrednictwem naturalnych metod z pewnością wydłuży nasze włoski oraz sprawi, że będą optycznie grubsze. Efekt utrzymuje się przez długi czas i nie wymaga od nas wielu pielęgnacji. Pozwoli nam to na zaoszczędzenie cennego czasu oraz pieniędzy, który poświęcilibyśmy na kupno nowych produktów.

Laminacja rzęs – pożegnaj się z zalotką

Zalotka to produkt kosmetyczny, który ma swoich zwolenników oraz przeciwników. Wszystko spowodowane jest tym, że z jednej strony wydłuża nasze rzęsy, ale z drugiej natomiast sprawia, że mogą one wypadać. Jest to szczególnie niekorzystne dla osób, które i tak mają już rzadkie owłosienie dookoła oczu. Dzięki laminacji rzęs na dobre przestaniemy jej używać. Zabieg jest znacznie bardziej bezpieczny oraz mało inwazyjny. Wpływa na podkręcenie rzęs oraz ich uniesienie. To bardzo przydatne szczególnie dla osób, które mają włoski skierowane do dołu.

Warto stosować laminację naszych rzęs, ponieważ niesie za sobą wiele cennych korzyści. Zdecydujmy się na nią już dziś!