Ceny Netflix znów w górę!

Platforma Netflix kolejny raz zapowiada podwyżki cen, skutkiem czego coraz więcej osób zastanawia się nad pozostawieniem swojego abonamentu. Nic dziwnego, wzrost cen to nigdy nic dobrego, natomiast nie jest to pierwszy wzrost, który Netflix wdrążył swoim użytkownikom. Warto wspomnieć, że druga fala wzrostów dopiero co rozleje się na wszystkie kraje w 2022 roku. Jakich ceny możemy spodziewać się tym razem?

Kolejne podwyżki na Netflix przed nami!

Warto przypomnieć, że pierwsza podwyżka na Netflix już zbiera swoje żniwa. Z poziomu 52zł Netflix postanowił podwyższyć swoje usługi do 60zł. W skali procentowej nie jest to może tak drastyczny wzrost, jednak z pewnością wielu z nas odczuło to na własnej skórze a jeszcze inni musieli po prostu zrezygnować z opłacania Netflix ze względu na wzrost ceny usługi.

Najbardziej niepokojące jest to, że kolejna podwyżka ceny nie została ogłoszona wprost, lecz lakonicznie. Przez to nie jesteśmy w stanie ocenić, o ile Netflix zamierza podnieść cenę swoich usług. Bardzo możliwe, że cena szykowana na Polskę będzie wahać się od 10 do 15zł, co mogłoby wywołać falę protestów ze strony Polskiej społeczności użytkowników.

Jedno jest pewne. Bez względu na to, jakie podwyżki szykuje dla nas Netflix, w momencie wzmożonej inflacji w naszym kraju nie jest to wiadomość dobra. Dlatego wielu z nas szuka innych, alternatywnych rozwiązań, aby uzyskać dostęp do Netflix.

Czy można jakoś wpłynąć na wzrosty cen?

Na całe szczęście tak! Co więcej, sposób jest całkiem prosty i oferowany nam od dłuższego czasu. Dostępne tam ceny z pewnością przypadną do gustu wszystkim tym, którzy lubią oszczędność na różnego rodzaju usługach.

Na dzień dzisiejszy najlepszą ofertą dostępną za Netflix jest konto internetowe, które możemy kupić w cenie 30zł. Co więcej, jest to dwumiesięczny dostęp do usługi Netflix, co daje nam mega dużą oszczędność w skali każdego miesiąca. Nie dość, że usługę wykupujemy co drugi miesiąc, to płacimy za nią ponad połowę mniej w stosunku do tego, co każe nam płacić Netflix bezpośrednio.

Oferta dostępna jest pod adresem https://konta.tv/index.php/product/115 i cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem wśród Polaków. Dzięki temu pakietowi staniemy się posiadaczami najwyższego konta na Netflix, co powoli nam cieszyć się najszybszym dostępem, a także najlepszą jakością wideo, która oferowana jest na platformie.

Patrząc na tą ofertę, jest to najlepsza propozycja spośród wszystkich, które są dostępne na dzień dzisiejszy w sieci. Skutkiem tego, jest to opcja jak najbardziej godna przemyślenia z naszej strony!