uchwyty drzwiowe

Formani, Buster and Punch czy Aprile – top 3 uchwytów drzwiowych

Szukasz modnych i efektownych uchwytów drzwiowych? Przygotowaliśmy dla Ciebie porównanie trzech topowych kolekcji, które zapewnią wszystkim drzwiom gustowne wykończenie. To klamki Formani, Buster and Punch oraz Aprile.

Holenderskie uchwyty drzwiowe Formani dla wymagających

Jeżeli od klamek wymagasz tego, aby były piękne, stylowe i starannie wykończone, to holenderskie produkty Formani na pewno spełnią Twoje oczekiwania. W branży urosły one już do rangi dzieł sztuki i wcale nie uważamy, aby takie porównanie było przesadzone. Proste, lecz nietuzinkowe formy dopasowują się do wszystkich drzwi, ułatwiając ich codzienne otwieranie oraz zamykanie przy minimalnym nakładzie sił.

Projektantem marki jest Piet Boon – nagradzany architekt, który wykonał na zlecenie marki dwie kolekcje. Są to uchwyty drzwiowe One i Two. Każda z nich powstała z innych materiałów i utrzymana jest w innym stylu, jednak łączy je ponadczasowy szyk i ponadprzeciętna solidność, niespotykana w modelach z marketów budowlanych.

Buster and Punch – uchwyty drzwiowe

Angielska marka Buster and Punch od 2013 roku podbija europejski rynek, dostarczając wyselekcjonowane, nietypowe elementy wykończenia wnętrz. Są wśród nich klamki, które przybierają najrozmaitsze formy, nierzadko inspirowane motywami charakterystycznymi dla londyńskiej sztuki, subkultury oraz współczesnego designu.

Cechą, która wyróżnia te produkty na tle konkurencji jest stosowanie wyselekcjonowanych materiałów wyjątkowej jakości, które pochodzą często z mało popularnych źródeł. Projektanci marki świetnie łączą tradycyjne materiały i wzornictwo z nowoczesnymi rozwiązaniami na miarę XXI wieku. To właśnie przysparza im sympatii oraz zaufania klientów.

Włoski design i jakość – uchwyty drzwiowe Aprile

Włoska marka Aprile zamyka nasze zestawienie top 3 najpiękniejszych współczesnych klamek. Wystarczy spojrzeć na kunszt wykonania klamek o idealnych kształtach i rozmiarach, które wyglądają tak, jakby były nierozerwalną częścią drzwi. Oprócz walorów funkcjonalnych mają też niezwykłe walory estetyczne, co sprawia, że stają się ozdobą każdego wnętrza. Projektantów marki inspiruje hasło – mniej znaczy więcej. Dlatego też koncentrują się głównie na jakości materiałów używanych w produkcji, a te są najlepszej jakości i pochodzą z zaufanych źródeł. Udaje się z nich uzyskać klamki o ponadprzeciętnej trwałości, dlatego nadają się one nie tylko do wnętrz mieszkalnych, ale też hotelowych, biurowych, handlowych, usługowych i komercyjnych.