livolo włączniki

Nowoczesne włączniki Livolo – przegląd modnych rozwiązań

Każdy, kto urządza swój dom wie, jak istotne jest zwracanie uwagi na detale. Te w dużej mierze wpływają na ostateczny efekt całej aranżacji, choć pierwotnie wydają się mało znaczące. Jeżeli jesteś miłośnikiem designu to na pewno zainteresujesz się włącznikami dotykowymi. To absolutny hit będący niezwykle konkurencyjną alternatywą dla klasycznych modeli na klik. To element, który świetnie sprawdzi się w inteligentnym domu.

Włączniki Livolo – co to za produkty?

Szukający nowoczesnych i wygodnych rozwiązań zainteresują się możliwościami, jakie oferują im bezdotykowe włączniki Livolo https://livologdynia.pl/. Są to produkty, które odznaczają się niezwykle eleganckim wyglądem. Na uwagę zasługuje fakt, że są dostępne w kilku wersjach i można sterować nimi za pośrednictwem aplikacji lub pilota. Dzięki temu są kompatybilne z systemami inteligentnego domu, a zarządzanie nimi w ten sposób pozwala na oszczędności. Nie bez znaczenia jest też fakt, że zapewniają Ci dużą swobodę i wygodę każdego dnia. Aby włączyć lub wyłączyć lampy w domu, nie musisz nawet wstawać z łóżka czy kanapy. Z łatwością też dopasujesz intensywność świecenia żarówek. Fakt, że do włączników dostępne są też pasujące wizualnie gniazdka sprawia, że możesz wykończyć całą instalację elektryczna z ich wykorzystaniem.

Nowoczesne i wysokogatunkowe włączniki Livolo

Producent przedstawia swoje włączniki jako eleganckie i nowoczesne. Podkreśla przy tym to, że produkcja odbywa się zgodnie z najlepszymi standardami, dlatego produkty są maksymalnie bezpieczne oraz solidne. Postanowiliśmy sprawdzić, ile w tym prawdy. Okazuje się, że w przeciwieństwie do popularnych na naszym rynku elementów z tworzyw sztucznych, tutaj mamy do czynienia z kontaktami szklanymi i szklanymi oprawami do kontaktów. Czy to jest praktyczne? Pozytywne opinie od klientów nie pozostawiają wątpliwości, że włączniki Livolo:

  • są odporne na uszkodzenia mechaniczne, w tym na zarysowania,
  • są łatwe w utrzymaniu czystości,
  • są bezpieczne dla domowników – są pozbawione przewodnictwa elektrycznego (zgodnie z normami i atestami CE).
  • są solidne i nie odpadają od ściany,
  • pasują do różnych stylów wnętrzarskich, mebli i akcentów dekoracyjnych.

Za tym wszystkim stoją zaawansowane rozwiązania technologiczne oraz wyselekcjonowane materiały wykorzystywane do produkcji elementów. Ci, którzy mimo deklaracji producenta nie są przekonani, mogą czuć się spokojniej, wiedząc, że produkty są objęte pełnowartościową gwarancją.

Minimalistyczne wykończenie – cienkie włączniki Livolo

Jeżeli szukasz czegoś innego niż włączniki odznaczające się na tle ściany tak pod względem konstrukcji, jak i koloru czy grubości ramki, to sprawdź włączniki Livolo, które są bardzo cienkie i mają elegancki design. Martwisz się jednak tym, że np. po zmroku lokalizacja włączników będzie utrudniona? Zapomnij o macaniu ściany po omacku – włączniki mają podświetlenie, dzięki któremu bez problemu je znajdziesz.

Modułowa budowa włączników Livolo

Włączniki Livolo są też znane jako konstrukcje modułowe. Co to znaczy? Że składają się z paneli w różnych kombinacjach do wyboru. Możesz swobodnie decydować o ich położeniu, czyli finalnie o wyglądzie i kształcie. Co Ci to daje? Jeżeli w jednym miejscu umieścisz kilka włączników i skonfigurujesz je z elementami wyposażenia, które są z ich pomocą obsługiwane, wówczas zyskasz wygodny i intuicyjny panel sterowania. W ten sposób będziesz mógł decydować o opuszczaniu lub podciąganiu rolet.

Zapewne zastanawiasz się, jak dopasować włączniki Livolo do reszty instalacji. Okazuje się to proste, bo producent wraz z włącznikami udostępnia też pasujące gniazdka, elementy montażowe czy wreszcie piloty do zdalnego sterowania. Minimalistyczna konstrukcja jest całkowitym przeciwieństwem mocno wyróżniających się na ścianie kontaktów plastikowych.