livolo włączniki

Zalety szklanych włączników Livolo

Szukasz idealnych włączników do swojego domu lub biura? Być może słyszałeś już o nowoczesnych produktach wykonanych w całości z wzmocnionego, odpornego na uszkodzenia i zarysowania szkła hartowanego. To niezwykłe propozycje polskiej marki Livolo, które zdobyły już spore grono fanów. Sprawdzamy, jakie są zalety szklanych włączników Livolo i dlaczego warto rozważyć ich zakup.

Livolo – włączniki, które inspirują

Czy z pozoru zwyczajny i mający niewiele wspólnego z dekoracją włącznik światła może okazać się jednocześnie najmocniejszym akcentem ozdobnym danego pomieszczenia? Odpowiedź na to pytanie zdaje się mieć marki Livolo – włączniki, które produkuje są inne niż te, jakie znasz z marketów budowlanych i tysięcy polskich domów. To niezwykłe modułowe konstrukcje powstające z wysokiej jakości kryształowego szkła hartowanego. Jest ono nie tylko wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne i niepodatne na zarysowania, ale też bardzo efektowne. Co ważne i co podkreśla producent, materiał, z jakiego wykonane zostały włączniki czy ramki nie ma właściwości pozwalających na przewodnictwo elektryczne. Tego typu wykończenie oznacza zatem maksymalny poziom bezpieczeństwa potwierdzony zresztą przez certyfikaty CE.

Zalety włączników Livolo

Jeżeli zastanawiasz się nad zakupem włączników Livolo to zapewne chcesz wiedzieć, za co płacisz i czy jakość produktów jest tego warta. Przygotowaliśmy listę zalet, które bez wątpienia wyróżniają ramki czy gniazda Livolo:

  • szklany panel odporny na uszkodzenia mechaniczne,
  • łatwe czyszczenie bez plam i smug,
  • podświetlenie kontaktów, co ułatwia zlokalizowanie ich po zapadnięciu zmroku,
  • brak przewodnictwa elektrycznego = maksymalne bezpieczeństwo,
  • wysoka estetyka,
  • łatwość dopasowania do konkretnych aranżacji za sprawą bogatej palety kolorów – od tradycyjnego czarnego, białego, szarego i szampańskiego, aż po róż czy zielony,
  • obsługa dotykowa lub zdalna – za pośrednictwem aplikacji w telefonie, tablecie lub przez pilota.

Zaletą włączników Livolo jest też to, że nie są produktami występującymi tylko solo. Stanowią części większych kolekcji, dlatego bez trudu dopasujesz do nich również ściemniacze, włączniki krzyżowe na schody, gniazdka pojedyncze, podwójne czy oprawy. Producent daje możliwość zamówienia ich w różnych kombinacjach, a konstrukcja modułowa to szansa na maksymalną personalizację produktów i jeszcze wygodniejsze zarządzanie światłem czy roletami. To także sposób na ekonomiczne zarządzanie inteligentnym domem.