nowe BMW

Nowe BMW – czym wyróżnia się na rynku nowych samochodów?

Rynek motoryzacyjny cały czas się rozwija. Nowe samochody są wyposażone w coraz to nowsze funkcje – niektóre z nich mają nawet funkcję samodzielnego parkowania. Producenci samochodów ciągle się prześcigają. Przyjrzymy się, jakie są topowe marki samochodów, ile jest ich sprzedawanych w Polsce oraz opowiemy Wam o funkcjach nowego BMW. Zastanowimy się również, czy lepiej jest kupić nowy, a może używany samochód?

Samochód nowy czy używany?

Tutaj można się spierać w nieskończoność. Zarówno samochody nowe, jak i używane mają swoje plusy i minusy. Wybór w dużej mierze zależy od naszego budżetu. Nowy samochód to dużo plusów – możemy go sobie skonfigurować, jak nam się podoba, możemy również wybrać kolor karoserii – wszystko zgodnie z naszymi potrzebami i upodobaniami. Mając do dyspozycji mniej niż 100 000 zł, nie uda nam się kupić nowego samochodu z salonu. Pamiętajcie, że decydując się na nowy samochód, zawsze możecie skorzystać z atrakcyjnych ofert kredytu lub leasingu. Coraz więcej firm oferuje również leasing konsumencki – dla osób, które nie mają firmy, ofertę znajdziecie m.in. tutaj: https://warszawa.bmw-autofus.pl/samochody-nowe. Korzystając z takich możliwości finansowych, możecie cieszyć się samochodem, którym może być nawet nowe BMW. Wracając jednak do samochodów używanych – one również mają swoje plusy i minus. Największym minusem jest chyba to, że nigdy nie mamy pewności, że osoba sprzedająca oferuje nam sprawny pojazd. Częstą praktyką jest sprzedawanie uszkodzonych samochodów, aby uniknąć kosztów naprawy. Z plusów jest na pewno cena. Możemy kupić używane samochody zarówno za 2 000 zł, jak i za 300 000 zł, dlatego wybierając tę opcję z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

Topowe marki nowych samochodów

W Polsce od kilku lat nie zmieniają się topowe marki nowych samochodów. Polacy najchętniej kupują nowe BMW, Toyotę, Skodę, Volkswagena czy Audi. Tylko w pierwszym kwartale tego roku z salonów samochodowych wyjechało ponad  75 000 nowych samochodów. Patrząc na te dane, można śmiało stwierdzić, że Polacy lubią kupować nowe pojazdy. Zastanawiacie się dlaczego?

Dlaczego warto wybrać nowe BMW?

Na końcu zastanówmy się, dlaczego tak wiele osób wybiera nowe samochody. Weźmy pod lupę nowe BMW – co ono takiego w sobie ma, że Polacy chętnie wybierają ten samochód? Musimy stwierdzić, że marka ta ma naprawdę wiele do zaoferowania, m.in.:

  • Oczywiście samochody te są niezawodne i bezpieczne – w ofercie znajdziecie samochód dla każdego – zarówno dla rodzin z dziećmi – duże i bezpieczne, jak i sportowe modele z dźwiękiem wydającym się spod maski, że masz gęsią skórkę na plecach.
  • Kupując samochód prosto z salonu, możesz zadecydować, czy chcesz automatyczną czy manualną skrzynię biegów. Decydujesz również o innych rzeczach, np. kolorze, wyposażeniu dodatkowym, oponach czy tapicerce.
  • Możesz dowolnie skonfigurować swój pakiet – wybrać podgrzewane fotele, dokupić asystenta parkowania z kamerą 360 czy wybrać dodatkowe lusterka.
  • BMW oferuję różne silniki w swoich samochodach. Dużą uwagę przykłada do ekologii, dlatego możesz wybrać zarówno silnik hybrydowy, benzynowy, jak i dieslowy.
  • Konfigurując swój samochód, możesz wybrać nawet kolor listew i kokpitu.
  • Niektóre modele BMW mają funkcję sterowania nawigacją i komputerem pokładowym za pomocą gestów.
  • BMW oferuje również kluczyki z wyświetlaczem.
  • W niektórych modelach jest możliwość dokupienia wyświetlacza head-up, aby nie było potrzeby zerkać na deskę rozdzielczą przy szybszych prędkościach.
  • Samochody mają również dodatkową funkcję ogrzewania tzw. postojowego. Samochód ogrzewa się do określonej temperatury bez włączania silnika.

Tak jak wspomnieliśmy, nowe samochody mają bardzo dużo do zaoferowania.