nowe BMW

Powody, dla których powinieneś kupić nowe BMW

Nawet jeśli nie jesteś typem, który śledzi trendy motoryzacyjne lub czyta magazyny motoryzacyjne, prawdopodobnie wiesz, że BMW są fajne. Niemiecki producent samochodów jest jedną z najbardziej prestiżowych marek na świecie i nie bez powodu. Niezależnie od tego, czy szukasz luksusowego coupe o wysokich osiągach, takiego jak M3, czy codziennego kierowcy, takiego jak seria 2, każdy znajdzie BMW dla siebie. Jeśli chciałeś kupić nowe BMW, ale jeszcze nie zdecydowałeś się na zakup, mamy 5 powodów, dla których zakup nowego BMW właśnie teraz będzie idealnym momentem, aby to zrobić.

Nowe BMW to świetna inwestycja

Nowy samochód ma duży koszt początkowy, ale amortyzuje się o około 20%, gdy tylko zjedziesz nim z parkingu. Oznacza to, że jeśli kupisz nowe BMW teraz, to po dwóch latach, kiedy będziesz próbował je sprzedać, będziesz w stanie uzyskać tylko 80% zapłaconej ceny. Jeśli kupisz używane BMW, będzie ono warte mniej każdego roku po wyjeździe z salonu. Natomiast jeśli kupisz nowe BMW, będzie ono miało pełną wartość na koniec okresu leasingu.

BMW to dobrze skonstruowane, niezawodne samochody

BMW zajmuje się budową samochodów od ponad wieku, więc wie, co robi. Ich samochody są niezawodne i dobrze skonstruowane, więc służą przez długi czas. Części są łatwo dostępne i stosunkowo niedrogie. Konserwacja również nie jest zbyt kosztowna. Chociaż będziesz musiał utrzymać swój samochód w dobrym stanie, prawdopodobnie będzie on sprawny przez wiele lat.

Będziesz mógł cieszyć się jazdą przez wiele lat

Twój nowy samochód będzie o wiele bardziej niezawodny niż samochód używany. Ponadto nowe modele samochodów są projektowane z różnymi funkcjami i zaktualizowaną technologią, która również jest ogromnym plusem.

Obecny wybór modeli jest niezwykle zróżnicowany

Linia BMW oferuje coś dla prawie każdego nabywcy, ale w tym roku jest kilka dodatkowych modeli. Firma oferuje wszystko, od kabrioletu po samochód sportowy, samochód elektryczny, a nawet SUV-y. Jeśli potrzebujesz większego samochodu, BMW X3 jest jednym z najpopularniejszych wyborów. Jeśli chcesz czegoś bardziej kompaktowego, X1 to świetny wybór. Jeśli możesz sobie na to pozwolić, BMW serii 7 jest jednym z najbardziej luksusowych dostępnych pojazdów.

Najnowsze technologie znajdą się we wszystkich nowych modelach BMW

Nowe samochody BMW są wyposażone w najnowsze technologie. Firma planuje zachować wszystkie swoje najnowsze technologie we wszystkich nowych modelach. Wraz ze zmianami technologicznymi może się okazać, że Twój samochód nie jest już kompatybilny z nowszymi modelami. Może to stanowić problem, jeśli musisz zabrać swój samochód do warsztatu, który używa nowszych technologii, aby zdiagnozować pewne problemy. Ponadto nowe technologie są zazwyczaj łatwiejsze w użyciu i niezawodne niż starsze modele.