Zamykane torebki z klejem

Specjalne torebki zamykane klejem to świetny sposób na spakowanie przedmiotów, które mają zostać wysłane gdzieś za pomocą poczty czy też firmy kurierskiej. W ten sposób są one dodatkowo zabezpieczone przed wpływem czynników zewnętrznych względnie niewielkim kosztem. Gdzie można zakupić specjalne, zamykane torebki z klejem?

Do czego służą torebki z klejem i jak są wykonane?

Torebki z klejem to specjalne opakowania wykonane z folii. Najczęściej w tym celu używa się wysokiej jakości folii PP, CPP lub LDPE. Dzięki temu są one bardzo mocne, trwałe i trudno jest rozerwać, przez co świetnie zabezpieczają umieszczone w nich przedmioty. Klapki zamykane z klejem to bardzo tanie alternatywy, gdyż nie wymagają one wykorzystywania zgrzewarki do ich szczelnego zamknięcia. Torebki tworzy się poprzez dodanie do zwykłego jej kształtu specjalnej klapki, która po aktywowaniu kleju nachodzi na resztę folii i mocno zamyka taką torebkę.

Tego typu torebki z klejem są bardzo popularne szczególnie wśród sklepów internetowych z odzieżą. Zamyka się w nich ubrania, które dzięki wykorzystaniu takiej torebki są szczelnie zamknięte i docierają do klienta czyste bez ryzyka jakiegokolwiek uszkodzenia w wyniku na przykład zalania, co może wydarzyć się podczas transportu wraz z innymi paczkami. Z torebek z klejem korzystają również producenci zabawek, sprzedawcy gazet i wielu innych produktów, które należy odpowiednio zabezpieczyć przed wysyłką.

Chcąc zakupić torebki z klejem wysokiej jakości warto sprawdzić ofertę firmy mifol. Oferuje ona ich kilka rodzajów, dzięki czemu każdy może dopasować rodzaj torebki z klejem do swoich potrzeb. Dostępne rodzaje pasków z klejem do torebek z zamykaną klapką to 4 milimetrowy pasek antystatyczny z taśmą „Anti-Static”, przedłużony pasek antystatyczny z łatwiejszym odrywaniem, tak zwany pasek biały z większą ilością kleju o wielkości 8 milimetrów, czy też pasek z klejem permanentnym, który po upływie kilku godzin od zamknięcia jest w stanie takie opakowanie zamknąć na tyle szczelnie, że jedynym sposobem na otwarcie torebki jest rozerwanie worka. Tak bogaty wybór sprawia, że z oferty torebek z klejem może skorzystać firma z praktycznie każdej branży, która tego typu opakowania wykorzystuje.

Wykorzystanie torebek z klejem to świetny sposób na mocne, trwałe i estetyczne zapakowanie produktu, a jednocześnie jego zabezpieczenie naprawdę niewielkim kosztem. Zamówienie może zostać dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta, dzięki czemu te torebki będą spełniały każde, najmniejsze wymaganie i pozwolą na proste i skuteczne zabezpieczenie produktu.