Big bagi – cena worków kontenerowych

Worki typu big bag to chętnie stosowane opakowania w wielu branżach. Cechuje je wysoka uniwersalność, wytrzymałość oraz atrakcyjna cena. Produkowane są z polipropylenu, który zapewnia wysoką trwałość i wielozadaniowość. Jest w stanie wytrzymać materiał o wadze nawet do 5000 kilogramów, dzięki czemu idealnie sprawdza się między innymi w przewożeniu gruzu. Worki budowlane dostępne są w różnych wersjach, jeśli chodzi o ich wielkość, ilość zaczepów i konstrukcję.

Worki budowlane big bag – niska cena i wysoka jakość

Big bagi są bardzo ekonomicznymi opakowaniami, dzięki swojej atrakcyjnej cenie i wysokiej wytrzymałości, która pozwala na ich wielokrotne używanie. Cena big bagów https://agrosak.com/oferta/big-bag/ może nieznacznie różnić się od siebie, w zależności od konkretnego modelu worka i posiadanych dodatków. Przeważnie wykorzystuje się je w branży budowlanej, do recyklingu, a także w przemyśle spożywczym. Ich duży rozmiar i wysoka wytrzymałość czyni je jedynymi opakowaniami tego typu na rynku.

Gęsty splot włókien polipropylenowych sprawia, iż drobne surowce nie wydostają się na zewnątrz opakowania. Jednocześnie nie ograniczają dopływu powietrza do materiałów, dlatego można używać ich do transportu produktów spożywczych. Jeśli jednak przewożony bądź magazynowany towar nie powinien być narażony na przedostawanie się wilgoci, wówczas należy zastosować specjalną wkładkę foliową, którą umieszcza się luzem w worku, bądź też wybiera się worek z wszytą już wkładką.

Atrakcyjna cena big bagów i najwyższa wytrzymałość

Worki kontenerowe big bag dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach, co jeszcze skuteczniej zachęca do korzystania z tego typu opakowań. Podczas wyboru worków budowlanych należy jednak kierować się przede wszystkim ich wielkością, nośnością, rodzajem konstrukcji, dodatkami i liczbą zaczepów. Mogą posiadać także lej nasypowy i lej wysypowy, które pozwalają jeszcze szybciej załadować i opróżnić znajdujący się w worku materiał. Niektóre posiadają klapy i fartuchy, które umożliwiają nakrycie towaru oraz związanie worka w górnej części. Tak szeroki wybór możliwości pozwala na dobór konkretnego modelu idealnie do swoich wymagań.

Worki big bag najczęściej służą do transportu gruzu, piasku, żwiru lub drewna. Nie brakuje ich jednak również w transporcie materiałów niebezpiecznych i wielu innych branżach. Zwykle przewożone są drogą lądową i morską, a dzięki swoim ergonomicznym kształtom pozwalają na zaoszczędzenie miejsca również podczas magazynowania.