mieszkania Marki

Czy warto kupić mieszkanie w Markach?

Wszystkie osoby, które stoją przed jedną z ważniejszych decyzji w swoim życiu, zastanawiają się nad wyborem najlepszej lokalizacji dla siebie. Dzisiaj postaramy się Wam odpowiedzieć, czy warto kupić mieszkanie w Markach. Czy ta miejscowość jest dla każdego? Zapraszamy do lektury!

Mieszkanie w Markach – czy warto?

Mieszkanie w Markach ma bardzo dużo plusów. Sama bliskość do Warszawy sprawia, że czujemy się, jakbyśmy w niej mieszkali. Jest to bardzo dobra alternatywa, zwłaszcza dla osób, które nie chcą płacić przeogromnych pieniędzy za m2 czy na co dzień szukają wyciszenia i spokojnej okolicy. Takie są właśnie Marki – bogactwo terenów zielonych, lasy i stawy sprawiają, że czujemy się, jakbyśmy mieszkali daleko od zgiełku dużego miasta. Jednak zupełnie tak nie jest – z Marek dosłownie w kilkanaście minut możecie dojechać zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską do wielu dzielnic w Warszawie, np. Targówka, Centrum czy na Pragę. Jeżeli jednak macie dosyć stolicy i nie chcecie być  jej częstymi gośćmi, to wszystko znajdziecie w okolicy swojego domu – szkoły, basen, parki, place zabaw czy galerię handlową. Marki są miejscowością, która ciągle się rozwija. Staje się idealnym miejscem zarówno dla singli, ze względu na dobre połączenie z Warszawą, jak i dla rodzin z dziećmi i osób starszych – ze względu na dobrą lokalizację i wielu miejsc na spacery. 

Mieszkanie w Markach – dla kogo?

Poniekąd odpowiedzieliśmy już na to pytanie – mieszkanie w Markach jest dla każdego. Zarówno dla osób, które jeszcze nie myślą o zakładaniu rodziny, jak i dla tych, które już ją mają. Bliskość do stolicy i jej centrum sprawia, że każdy z nas może się tam znaleźć w dosłownie kilkanaście minut. W Markach  również wiele lasów, parków, co z pewnością ucieszy rodziny z dziećmi czy osoby starsze, ponieważ jest dużo miejsc do spacerowania. W bliskiej okolicy Marek w upalne lato można również korzystać ze stawów na pograniczu Zielonki i Kobyłki tj. Glinianki. Wszystko czego potrzebujesz, możesz znaleźć właśnie w Markach lub bliskiej okolicy.  

Gdzie szukać mieszkania w Markach?

Dobrym sposobem na szukanie mieszkania jest korzystanie z popularnych serwisów, gdzie umieszczane są ogłoszenia sprzedażowe. Innym sposobem jest szukanie deweloperów i zapoznanie się z ich ofertą na stronach internetowych. W razie problemów ze znalezieniem idealnego mieszkania możesz skorzystać z pomocy agentów zajmujących się sprzedażą nieruchomości.