mieszkania Aluzyjna

Mieszkania przy Aluzyjnej – inwestycja deweloperska w Warszawie

Szukasz wygodnego, nowoczesnego mieszkania w Warszawie? Aluzyjna mieszcząca się w dzielnicy Białołęka, niedaleko Tarchomina to jedno z miejsc na mapie miasta, w którym prowadzona są intensywne prace budowlane. Gdy zostaną one zakończone ta część miasta zyska nową inwestycję, w ramach której będą dostępne mieszkania o różnym metrażu i układzie. Pod nazwą Ogrody Wiślane powstaje ciekawe architektonicznie miejsce, które będzie odpowiedzią na potrzeby różnych inwestorów.

Dlaczego mieszkanie przy Aluzyjnej w Białołęce?

Warszawa jest bardzo dużym miastem, które nieustannie rozszerza swoje granice. Dzieje się tak za sprawą nowych inwestycji budowlanych, które z uwagi na ograniczoną dostępność gruntów w centrum, powstają w innych dzielnicach stolicy. Jedną z ciekawszych lokalizacji jest Białołęka i Tarchomin.

Mieszkania przy Aluzyjnej https://www.ama-bud.pl/inwestycje-w-sprzedazy/ogrody-wislane/o-inwestycji.html, choć nieco oddalone od centrum to jednak pozostają z nim bardzo dobrze skomunikowane – jeździ stąd szybki tramwaj oraz autobusy. Dlatego, bez względu na to, gdzie pracujesz (a może swoje obowiązki zawodowe realizujesz online?) warto rozważyć przeprowadzkę właśnie w tę część Warszawy. Ceny są tutaj na pewno niższe niż w dzielnicach prestiżowych czy w samym centrum miasta, a budynki tak samo nowoczesne i oferujące dostęp do wygodnych mieszkań.

Nowoczesne i wygodne mieszkania – Aluzyjna czeka

Marzysz o konkretnym mieszkaniu? Zapewne wiesz, jakiego metrażu i układu potrzebujesz dla siebie i swoich bliskich. Pozostaje tylko znaleźć inwestycję, która będzie Wam odpowiadała. Jest duża szansa na to, że marzenia o własnym M pomoże Ci spełnić inwestor sprzedający mieszkania przy Aluzyjnej. W obiekcie jest ich bardzo dużo – niektóre są przytulne i ekonomiczne, inne przestronne i eleganckie. Bez względu na to, czy decydujesz się na kawalerkę o powierzchni 33 m2, czy wybierasz apartament  113 m2 otrzymasz wraz z nim dostęp do balkonu, tarasu, a nawet ogródka. Problemem nie są też miejsca parkingowe, znajdujące się zarówno pod budynkiem, jak i w strefie naziemnej. Oczywiście podobnie jak w przypadku podobnych inwestycji deweloperskich o nowoczesnym charakterze również tutaj nie zabraknie miejsc rekreacji.

Zalety kupowania mieszkań od dewelopera

Zastanawiasz się nad zakupem mieszkania przy Aluzyjnej? Inwestycja deweloperska to bardzo dobry wybór, ponieważ zapewnia Ci dostęp do nowoczesnej, funkcjonalnej architektury, która odpowiada aktualnym trendom budowlanym, tak pod względem designu, jak również jakości czy energooszczędności. Do największych zalet tego typu transakcji zalicza się:

  • bezpieczeństwo i transparentność transakcje odbywają się za pośrednictwem banku, są dokładnie regulowane przepisami polskiego prawa i nadzorowane przez instytucje takie jak Polski Związek Firm Deweloperskich,
  • gwarancja na zakupiony lokal – 5-letnia gwarancja pozwala na bezstresowe korzystanie z lokalu i zgłaszanie ewentualnych usterek wykonawcy, który podejmuje się ich naprawienia,
  • wysoki standard wykończenia lokali z użyciem dobrych gatunkowo materiałów, co zapewnia komfort termiczny, akustyczny,
  • atrakcyjna lokalizacja na obrzeżach miasta pozwalająca na korzystanie z terenów zielonych, wypoczynek i rekreację,
  • możliwość ingerowania w układ mieszkania (zwłaszcza gdy kupujesz je jeszcze na etapie budowania) w taki sposób, aby maksymalnie dopasować je do swoich indywidualnych potrzeb.

Nowe mieszkania? Aluzyjna czeka na przyszłych mieszkańców. Ci, którzy już teraz są tutaj zameldowani doceniają m.in. bliskość sklepów i supermarketów, siłowni i sal fitness, placówek opieki medycznej, punktów przedszkolnych, żłobków, ale też terenów rekreacyjnych „pod chmurką”. Blisko stąd nad Wisłę, gdzie znajdują się plaże, ścieżki spacerowe i rowerowe oraz klimatyczne bary. Można zatem mieszkać w jednym z największych europejskich miast, a czuć bliskość przyrody i korzystać z jej dobrodziejstw.