deweloper Marki

Inwestycje deweloperskie w Markach – dlaczego warto zamieszkać w tym podwarszawskim mieście?

Marki są jednym z najpopularniejszych miejscowości do zamieszkania w aglomeracji warszawskiej. Nic dziwnego więc, że deweloperzy inwestują w tym mieście, tworząc atrakcyjną ofertę nowych domów i mieszkań. Sprawdź, dlaczego warto zamieszkać w Markach.

Deweloperzy w Markach – dlaczego inwestycje w tym mieście są tak popularne?

Rynek pierwotny w Markach kwitnie. Nic dziwnego, Marki są chętnie wybierane jako komfortowe miejsce do życia. Leżą na północny wschód od stolicy. Od centrum Warszawy dzieli je jedynie 14 kilometrów i są z nim dobrze skomunikowane.

Miasto otoczone jest przez tereny zielone, sprzyjające rekreacji, co kusi wielu nowych mieszkańców. Ma kameralny i spokojny charakter, a jednocześnie może pochwalić się rozwiniętą infrastrukturą i wysokim standardem oferowanych lokali mieszkalnych. Aktualnie w Markach mieszka 35 tysięcy osób. A atrakcyjne położenie i dobre warunki życia przyciągają nowych mieszkańców, a także deweloperów. Jednym z nich jest https://www.kasbuddevelopment.pl/, którego realizacje można podziwiać w Markach.

Jakie inwestycje realizują deweloperzy w Markach?

W Markach buduje się przede wszystkim nowoczesne domy i mieszkania. Tworzą one nowe i kameralne osiedla zabudowy jednorodzinnej lub wielorodzinej. Przykładem tych pierwszych są domy szeregowe i bliźniacze oraz wolnostojące domy jednorodzinne. Jeśli chodzi o zabudowę wielorodzinną, to deweloperzy w Markach najczęściej budują komfortowe apartamentowce w niskiej zabudowie, które mają maksymalnie 3-4 piętra.

Inwestycje deweloperskie w Markach wyróżniają się modernistyczną estetyką oraz energooszczędnością. Budowane zgodnie ze standardami nowoczesnego budownictwa osiedla są przyjazne środowisku. Wewnątrz nich zaprojektowane są lokale, które mają różnorodne powierzchnie oraz układy pomieszczeń, dzięki czemu każdy, kto chciałby w Markach zamieszkać znajdzie przestrzeń odpowiadającą jego potrzebom.

Nowe mieszkania i domy można kupić najczęściej w stanie deweloperskim, choć znajdziemy także dewelopera w Markach, który zaoferuje wykończenie lokalu pod klucz.

Deweloper Marki – gdzie powstają nowe osiedla?

Mimo, że Marki nie są dużym miastem, mają wiele atrakcyjnych działek inwestycyjnych, przeznaczonych pod zabudowę jedno- i wielorodzinną. Stąd nowe osiedla powstają w różnych częściach Marek, zarówno w centrum, jak i w częściach, które sąsiadują z rozległymi terenami zielonymi, tj. w części północno-zachodniej. Także i na terenach południowych i wschodnich powstaje wiele nowych inwestycji deweloperskich.

Jakie udogodnienia może zaoferować deweloper w Markach?

Niemal każdy deweloper w Markach przyciąga nowych klientów licznymi udogodnieniami, które powstają w otoczeniu realizowanych inwestycji mieszkaniowych. Wraz z nowymi osiedlami powstaje też towarzysząca im rozwinięta infrastruktura.

Zaliczyć do niej możemy przede wszystkim bardzo dobre zagospodarowanie terenu. W obrębie nowych osiedli powstają drogi wewnętrzne i dojazdowe, oświetlenie, zieleń i mała architektura. Tworzone są także miejsca parkingowe różnego typu: naziemne, zadaszone lub garaże w obrębie powstających budynków. Osiedla są ogrodzone, a w ich obrębie deweloperzy w Markach tworzą strefy rekreacji i wypoczynku dla mieszkańców.

Nowo budowane domy i apartamenty mają także często dodatkowe energooszczędne i inteligentne rozwiązania, jak inteligentne systemy oświetlenia, fotowoltaika, domofony, ogrzewanie podłogowe i wiele innych.

Deweloper – Marki. Dlaczego warto kupić od niego lokal mieszkaniowy?

Na korzyść inwestycji przemawia przede wszystkim bliska odległość od Warszawy oraz przystępność cenowa oferowanych lokali. W Markach mieszka wiele osób, które pracują w stolicy z uwagi na o wiele niższe ceny nowych domów i mieszkań. Także i ceny najmu w Markach są znacznie niższe od stołecznych. Dlatego zakup posiadłości od dewelopera w Markach jest dobrą inwestycją, niezależnie od tego, czy sami chcemy w niej zamieszkać, czy przeznaczyć na wynajem.