szafy na wymiar Warszawa

Szafy na wymiar w Warszawie

Wytrzymałe, pojemne, dopracowane w detalach, świetnie wyglądające szafy na wymiar do garderoby, sypialni czy też kuchni lub biura – sprawdź, jak znaleźć wykonawcę, który spełni Twoje wymagania i wykona meble idealnie pasujące do wnętrza domu lub mieszkania.

Wpisując w wyszukiwarkę Google frazę “szafy na wymiar Warszawa” otrzymujemy aż 1 930 000 wyników. Trudno zliczyć liczbę ofert firm, które tworzą meble na zamówienie w stolicy i często równie trudno wybrać prawdziwych profesjonalistów (jak np. http://www.meble-orion.pl/).

Potrzebujesz szafę na wymiar do kuchni, szafy na wymiar do przedpokoju lub szafy biurowe – sprawdź, jak wybrać wykonawcę

Jak znaleźć firmę, która wykona szafy na wymiar, tak żeby idealnie odpowiadały naszym marzeniom? Szukając wykonawcy warto sprawdzić:

  • doświadczenie firmy – jeśli wykonawca działa na rynku kilkanaście lub więcej lat, to najpewniej świadczy usługi na najwyższym poziomie. Nie każdy klient jest w pełni zadowolony ze współpracy, ale z pewnością utrzymanie się na trudnym, konkurencyjnym rynku, świadczy o wysokim profesjonalizmie i rozwoju firmy wykonującej szafy i inne meble,
  • park maszynowy – firma dobrze wyposażona w maszyny podoła najbardziej wymagającemu zleceniu. To ważne jeżeli potrzebujesz nietypowej szafy na wymiar. Nowoczesne i dobrze dobrane urządzenia w rękach doświadczonego stolarza gwarantują, że powstanie szafa o najbardziej nietypowym kształcie. Ważna jest również precyzja wykonania, którą zapewnią urządzenia najnowszej generacji,
  • projekt i wykonanie – warto wybrać firmę, która oferuje kompleksową usługę, od fachowego doradztwa dotyczącego aranżacji czy też dodatków lub dekoracji, przez przygotowanie projektu szafy na wymiar, po wykonanie mebla i jego montaż. Najlepsi wykonawcy mebli uważnie słuchają klientów, analizują ich potrzeby, a potem przygotują wizualizację, którą można zmodyfikować, żeby sprostać wymaganiom zamawiającego,
  • wszechstronność – doświadczeni fachowcy oferują szafy na wymiar z wykończeniem i pokryciem dopasowanym do wymagań klientów (meble fornirowane, z płyt aluminiowych i polimerowych, lakierowane, szklane, z grafiką),
  • współpraca z renomowanymi producentami poszczególnych elementów, np. drzwi przesuwnych. Taka współpraca gwarantuje wysoką jakość i bardzo dobry wygląd frontów, drzwi czy też szuflad,
  • profesjonalizm – fachowa firma wykonująca szafy na wymiar udziela gwarancji, proponuje korzystne warunki finansowania, trzyma się ustalonych z klientem terminów realizacji zlecenia.

Wybierając wykonawcę szafy warto poszukać opiniii jej dawnych klientów. Jednocześnie dobrze zachować zdrowy sceptycyzm – nie należy ufać każdej ocenie znalezionej w Internecie.

Trwałe, pojemne, dopracowane w detalach, świetnie wyglądające szafy na wymiar sprawdzą się w każdym pomieszczeniu: garderobie, sypialni czy też kuchni lub biurze.

Szafy kuchenne na wymiar

Szafy na wymiar do kuchni powinny idealnie pasować do zabudowy sprzętu AGD, a jednocześnie odpowiadać stylowi preferowanemu przez właściciela mieszkania lub domu.

W kuchni można znaleźć szafy w stylu tradycyjnym lub nowoczesne, zwracające uwagę nietypowym kształtem i designem. Doświadczony stolarz wykona meble kuchenne na wymiar, z troską o optymalne wykorzystanie powierzchni, a potem dobierze dodatki, które idealnie pasują do wyobrażeń i marzeń klienta.

Szafy ubraniowe na wymiar

Solidne szafy ubraniowe na wymiar, które przetrwają lata, to zadanie dla profesjonalnego stolarza. Do wyboru mamy szafy na wymiar o każdym rozmiarze, z drzwiami przesuwnymi i zawiasowymi, z frontami i bez frontów, z półkami, szufladami i relingami, z różnymi rodzajami uchwytów i dekorów. Dobra firma jest w stanie wykonać nawet najtrudniejsze zlecenie i dopasować je do indywidualnych wymagań klienta.

Szafy wnękowe – Warszawa i okolice

Szafy wnękowe na wymiar to świetny sposób na optymalne wykorzystanie powierzchni pomieszczenia. Zaleta takiej szafy? Nie ma potrzeby wykonywania ścian bocznych, bo tworzą je przeciwległe ściany. Decydując się na szafę wnękową możemy zlecić montaż szafek do ścian lub do obudowy.