otwieranie zamków Katowice

Awaryjne otwieranie zamków – co warto wiedzieć?

Sytuacje losowe takie jak zatrzaśnięcie kluczy czy zgubienie ich są zawsze bardzo stresujące, ale się zdarzają. Osoba znajdująca się w takiej sytuacji jest na tyle zdenerwowana, że nie wie co zrobić. Nie ma co tracić nerwów, wystarczy wziąć kilka głębokich oddechów i zadzwonić po pomoc ślusarską, która działa o każdej porze dnia i nocy.

Kogo wezwać do otwarcia zamków?

Otwieranie zamków bez dopasowanego klucza wymaga specjalistycznej wiedzy oraz odpowiednich kwalifikacji i narzędzi. Jeżeli znajdziesz się w takiej sytuacji postaw na profesjonalistów, którzy odpowiednio zajmą się problemem: https://www.otwieraniezamkow24.pl/otwieranie-domow-i-mieszkan-katowice/. To ważne, gdyż wiedzą, jak otworzyć zamek bezinwazyjnie oraz w miarę możliwości bez jego uszkodzenia.

Wybierając specjalistów masz pewność, że usługa zostanie wykonana sprawnie oraz z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Co w przypadku konieczności wymiany zamków?

Decydując się na doświadczonych specjalistów zyskujesz pewność, że pracownicy w razie potrzeby będą przygotowani także na inne okoliczności. Jeżeli okaże się, że istnieje konieczność wymiany lub naprawy wkładki czy całego zamku, bez problemu zajmą się także tym.

W takim przypadku decyzja zawsze należy do właściciela, jednak fachowcy przygotowani na taką ewentualność posiadają ze sobą kilka modeli bezpiecznych zamków, z których będzie można dopasować odpowiedni do danych drzwi. To profesjonalne podejście do usługi pozwala zaoszczędzić wzywającym sporo czasu oraz dodatkowych nerwów.

Jakie inne usługi świadczy pogotowie ślusarskie?

Awaryjne otwieranie zamków to jedno z wielu zadań, które możesz powierzyć profesjonalnym ślusarzom. Warto podkreślić, że dotyczy to praktycznie każdego rodzaju zamku. Zarówno jeżeli chodzi o nowoczesne drzwi jak i te starego typu.

Pogotowie ślusarskie pomoże także podczas otwarcia samochodu, zarówno w przypadku kiedy zatrzaśniesz kluczyki w środku, jak i wtedy, kiedy powodem będzie uszkodzony zamek.

Ile kosztuje awaryjne otwieranie zamków Katowice?

W przypadku takiej oferty warto jest spojrzeć na cenę całościowo. Jest to serwis, który działa niezależnie od godziny czy dnia w roku. Zarówno w środku nocy jak i w świąteczną niedzielę fachowcy są gotowi, aby błyskawicznie zjawić się w miejscu, gdzie potrzebuje ich klient.

W skład takiej usługi wchodzi nie tylko gotowość do działania, ale także cena dojazdu. Fachowcy działają nie tylko na terenie miasta Katowice, ale także pobliskich miejscowości. Koszt takiej usługi będzie zależał także od tego czy konieczna będzie wymiana zamków na nowe. Nie da się więc jasno określić stałej kwoty, jednak cennik zaczyna się od około 120 złotych za otworzenie drzwi. Taka cena dotyczy standardowej usługi, zwykłych zamków bez zaawansowanych systemów zabezpieczeń. Nieco trudniejsze do otwarcia są zamki z podwójnym ryglowaniem, które stanowią świetne zabezpieczenie przed złodziejem, jednak w tym wypadku będą utrudnieniem.

Końcowa cena zależy zawsze od stopnia skomplikowania usługi oraz od tego jakie dodatkowe akcesoria będzie trzeba użyć.

Jak przebiega awaryjne otwieranie drzwi?

Warto pamiętać o tym, że zgłaszając ślusarzowi awarię powinniśmy mieć stosowne dokumenty przy sobie, które potwierdzą, że dana nieruchomość czy auto jest naszą własnością. Profesjonalista zawsze zweryfikuje czy rzeczywiście mamy prawo dostać się do środka. Jak możemy to potwierdzić? Za pomocą dowodu osobistego, aktu własności, umowy najmu czy jakiegokolwiek innego dokumentu zawierającego dany adres.

Po wstępnej weryfikacji ślusarz może zapytać nas o informacje dotyczące zamka czyli o jego typ, dodatkowe zabezpieczenia jakie posiada itd. Jednak nawet bez tego profesjonalista po wstępnych oględzinach będzie wiedział z czym ma do czynienia.