strój piłkarski

Personalizacja strojów piłkarskich dla dzieci

Chyba każdy mały piłkarz marzy o swojej koszulce piłkarskiej z nadrukiem. Gdy są to podwórkowe rozgrywki, najczęściej na koszulkach widuje się najpopularniejsze nazwiska światowych gwiazd piłki nożnej. Wszystko zależy od tego, kto jest idolem dla małego zawodnika – Lewandowski, Messi czy Kane.

Gdy dziecko rozpoczyna trochę bardziej profesjonalne treningi w lokalnej drużynie, zaczyna marzyć o koszulce personalizowanej, ze swoim nazwiskiem. Odtąd przecież będzie wygrywać mecze, budując swoją reputację.

Bez względu na to, na którym etapie treningów piłkarskich jest Twoje dziecko, personalizowana koszulka będzie dla niego miłym prezentem. Zdecyduj, co będzie znajdowało się na koszulce – nazwisko, imię czy pseudonim – i zrób dziecku niespodziankę.

Wybór stroju piłkarskiego dla dziecka

Pierwszym krokiem jest zakup dobrej jakości dziecięcego kompletu piłkarskiego. Do wyboru masz zestawy piłkarskie z popularnych sieciówek z odpłatną usługą personalizacji lub stroje sportowe od polskich producentów. Te drugie zwykle są droższe, ale bardzo często usługę personalizacji mają już w cenie.
Przede wszystkim nie sugeruj się wyłącznie ceną. Sprawdź jakość materiału stroju piłkarskiego dla dziecka i dobrze dobierz rozmiar. Czasem oszczędność jest tylko pozorna, a zależy Ci przecież na tym, aby spersonalizowany strój posłużył Twojemu dziecku jak najdłużej.

Personalizacja kompletu piłkarskiego

Kolejny etap to decyzja o personalizacji piłkarskiego stroju dla dziecka. Zastanów się, co chcesz umieścić na odzieży i na których jej elementach. Czy personalizacja będzie dotyczyć wyłącznie koszulki, czy np. na spodenkach również chcesz zamieścić jakiś nadruk? Gdy już to będzie ustalone, kolejną kwestią do przemyślenia jest metoda nadruku na stroju piłkarskim.

Warto w tym przypadku przemyśleć wybór nowoczesnej metody termotransferowej. Jest ona powszechnie wykorzystywana przez największych producentów odzieży sportowej, niezawodna i uniwersalna. Nadruki wykonane tą metodą nie tracą żywych kolorów, nawet po wielokrotnym praniu. Co ważne, są również odporne na odklejanie się i łuszczenie. A to jest niezwykle istotne, biorąc pod uwagę intensywność użytkowania stroju piłkarskiego w różnych warunkach atmosferycznych.

Projekt nadruku na odzieży

Projekt nadruku powinien zawierać numer piłkarza, nazwisko, ewentualnie nazwę klubu i logo sponsora, jeśli jest to już strój klubowego zawodnika piłki nożnej. Gotowy pomysł prześlij do wybranego producenta, a ten spersonalizuje strój piłkarski dla dziecka zgodnie z Twoim życzeniem.