logo przestrzenne

Logo przestrzenne – pomysł na wyróżnienie swojego lokalu

Masz lokal przy głównym deptaku? A może w bocznej uliczce? Czujesz, że giniesz na tle konkurencji, a Twoi klienci skarżą się, że trudno do Ciebie trafić? Prawdopodobnie te problemy nie miałyby miejsca, gdybyś zdecydował się na widoczne oznakowanie obiektu. W jaki sposób? Tu do wyboru jest wiele opcji, ale jedną z najskuteczniejszych i najbardziej estetycznych wydaje się zamówienie logo przestrzennego.

Czym jest logo przestrzenne?

Choć możesz nie zdawać sobie z tego sprawy, to logo przestrzenne widzisz niemal każdego dnia w drodze do pracy czy wracając z siłowni. Nasze miasta są nimi intensywnie znakowane i nic dziwnego! To doskonały sposób na poinformowanie klientów, gdzie mieści się lokal, którego szukają. Firmy, korzystające z podświetlanych znaków graficznych mocowanych na elewacji, zdają sobie sprawę z tego, jak ważnym elementem spójnej identyfikacji wizualnej są właśnie one. Dlatego też chętnie instalują je nad witrynami czy drzwiami wejściowymi.

Logo przestrzenne – widoczne, stylowe i solidne

Z uwagi na to, że logo przestrzenne jest zazwyczaj instalowane na zewnątrz, będzie narażone na działanie czynników zewnętrznych. Czy kontakt z wodą i promieniami UV może mu zaszkodzić? Nie, o ile jest wykonane z solidnego materiału, a takim bez wątpienia jest stal kwasoodporna.

Zastosowanie stali ma jeszcze inne znaczenie – jest to materiał na tyle plastyczny, że bez trudu można go formować w idealne łuki i zakola, co pozwala kreować wszystkie litery i nadawać im pożądane kształty.

Logo przestrzenne na zamówienie

Jako maksymalnie personalizowany produkt, logo przestrzenne najlepiej wykonać na zamówienie. U producenta określasz absolutnie każdy detal tej konstrukcji – wielkość, kolor, styl, grubość liter, czcionkę, podświetlenie. Ważny jest oczywiście system montażu. Powinien on w pewny sposób podtrzymywać napis, choć nie może nadto ingerować w elewację, czy prowadzić do jej uszkodzenia.

Przewaga napisów 3D nad innymi

Wykonane w technologii trójwymiarowej logo przestrzenne, zdecydowanie wyróżnia się spośród kasetonów płaskich. Jest dobrze widoczne oraz czytelne z każdej perspektywy, a za sprawą podświetlenia widoczne również w nocy czy w gorszych warunkach pogodowych.

Eleganckie proste litery lub romantyczne zawijasy, litery duże lub małe, podświetlane różnymi kolorami, solidne i długoletnie – napisy przestrzenne z logo efektownie oznaczą każdy budynek, informując klientów o prowadzonej w nim działalności. Zachęcają, by zajrzeć do środka!